sadsad x
asdasd

İyi Hisset İyi Yaşa

Pegasus Yayınları
49,98 TL
29,99 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
19,99 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İyi Hisset İyi Yaşa Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786254100017
VEX KING
VEX KING
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İyi Hisset İyi Yaşa Kısa Özet

  KENDİNİ SEVMEK NE KADAR MUHTEŞEM OLDUĞUNU GÖRMENİN İLK KURALIDIR

  KENDİNİZİN MÜMKÜN OLAN EN İYİ VERSİYONU HALİNE GELİN

  Kendinizi gerçek anlamda sevmeyi nasıl öğrenebilirsiniz? Olumsuz duygularınızı olumluya dönüştürebilir misiniz? Kalıcı mutluluğu yakalamak mümkün müdür?
  Instagram fenomeni Vex King, bu kitapta tüm bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını veriyor. Hayatı boyunca pek çok zorluğa göğüs geren Vex, binlerce insan için umut ışığı oldu ve şimdi size de ilham vermek için kendi tecrübelerinden yola çıkarak içgüdüsel bilgeliğini paylaşıyor:
  • Kendinize iyi bakmayı, negatif enerjiden uzak durmayı ve kendinize öncelik vermeyi öğrenin, 
  • Farkındalık ve meditasyon gibi pozitif yaşam tarzı alışkanlıkları edinin,
  • Fırsatları hayatınıza çekmek için inançlarınızı değiştirin, 
  • Denenmiş ve etkisi onaylanmış tekniklerle hedeflerinize ulaşın, 
  • Korkularınızın üstesinden gelip kendinizi evrenin akışına bırakın,
  • Hayattaki asıl amacınızı bulun ve ışığınızla başkalarını da aydınlatın.

  İyi Hisset, İyi Yaşa bizlere düşünme, hissetme, konuşma ve davranış tarzımızı değiştirirsek dünyayı da değiştirmeye başlayabileceğimizi anlatıyor.


  “Karanlıktan kurtulmanın bir yolunu arayanlar ve daha güzel, daha anlamlı bir hayat isteyenler için mükemmel bir rehber.”
  Lewis Howes

  “Kişisel bilgi birikiminden ve yaşam tecrübelerinden yola çıkan Vex King bize olumsuz duyguları olumlu duygulara dönüştürmenin, kendimizi sevmenin ve korkuların üstesinden gelmenin yollarını öğretiyor.”
  Daily Mail

  “Eşsiz ve olağanüstü bilgeliğiyle Vex King, sözlerini okuyan herkese kendi yolculuğuna sahip çıkarak hayatını değiştirmesi için ışık tutuyor.”
  Najwa Zebian, aktivist, yazar ve konuşmacı

  “Vex King, spiritüel arayış içindeki yeni nesil için bir devrime öncülük ediyor. Derin spiritüel bilgileri kendi hayatından hikâyelerle, ilham verici harika sözlerle ve pratik çözümlerle süsleyerek anlaşılır bir şekilde aktarıyor. Son derece gerçekçi ve herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bu kitap, karanlıktan çıkmanın bir yolunu ve sevebileceği yeni bir hayat inşa etmek için gereken araçları arayanlar için.”
  Soul & Spirit

  “Büyüleyici bir kitap… Şiddetle tavsiye edilir.”
  Yoga Magazine

  “Vex’in kitabını kaçırmayın, o kadar güzel ki… Muhteşemliğin kapılarını açan anahtar gibi. Ben hâlâ yolculuğa devam ediyorum ve bu kitap bana çok yardımcı oldu.”
  Fearne Cotton, Mutlu kitabının yazarı

  Vex King henüz küçük bir çocukken üç yıl boyunca sabit bir evi olmadan yaşadı. Annesi ve kardeşleriyle beraber bazen akrabalarının yanında, kısa aralıklarla da bir sığınma evinde kaldı. Ergenliğe adım attığında hem dönüştüğü kişiden memnun değildi hem de dünyanın sürekli canını yaktığını düşünüyordu. Bu erken yaşam tecrübeleri senelerce peşini bırakmadı ama Vex şimdi onları birer lütuf olarak görüyor. Çünkü biliyor ki kendisini kötü yaşam şartlarından kurtulmanın yollarını aramaya ve daha iyi bir yaşam için çabalamaya iten, o tecrübelerdi.
  Vex bu kitapta, herkesin negatif duyguları geride bırakması ve kendi tabiriyle daha muhteşem bir yaşam sürmesi umuduyla hayata, sevgiye ve insanın yaşamdaki asıl amacını bulmasının önemine dair bildiklerini bizlerle paylaşıyor. Uğrunda emek verilecek bir amaç, sevgi, fedakârlık, alçak gönüllülük, şükür, iyilik ve insanoğlunun en büyük önceliği olan mutluluk olmadan muhteşem bir hayatın da mümkün olamayacağını anlatıyor.
  Vex’in amacı günbegün, her açıdan daha iyiye giden insanlar haline gelmemize yardımcı olmak. Peki siz daha muhteşem bir yaşam sürmeye hazır mısınız?


  VEX KING bir sosyal medya fenomeni, yazar, zihin koçu ve yaşam tarzı girişimcisidir. Daha mutlu, daha tatmin edici bir yaşam sürmenin yollarını öğrenmek isteyenler için bir pozitif bakış açısı merkezi görevi gören Bon Vita adındaki yaşam tarzı markasının sahibidir. Popüler Instagram hesabı aracılığıyla yüz binlerce gence ilham vermektedir ve insanların kendilerini ve yaşamlarını iyileştirmeleri için pozitifliğin gücünden faydalanmalarına yardımcı olmak amacıyla "Good Vibes Only / #GVO" (Yalnızca İyi Titreşimler) hareketini başlatmıştır.

   

İyi Hisset İyi Yaşa Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.