sadsad x
asdasd
22,00 TL
14,08 TL
%36 indirim
İşte O Sensin Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786055006860
Kapak: Ciltsiz
Kute Blackson
Kute Blackson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşte O Sensin Kısa Özet

  Çağdaş ve karizmatik bir öğretmen olan Kute Blackson bu kitapla yepyeni bir jenerasyona, gerçek anlamda sevgi tarafından yönlendirilen bir yaşam sürmek için gerekli tüm araçlarla birlikte, ruhsal farkındalığa cesur bir bakış açısı sunuyor.

  Kute Blackson bireyleri iç ve dış dönüşüme uğratacak özgün ve güçlü yöntemlerini yaşamın tüm evrelerinden insanlarla paylaşıyor. İlham verici YouTube videoları, seminerleri ve konferansları dünya çapında bilinse de, aslında öne çıkan deneyimleri onu farklı kılıyor. Danışanlarıyla birlikte Hindistan’ın ücra köşelerine yalnızca sırtlarında birer çanta ve ellerinde birer günlük eşliğinde eşi benzeri görülmemiş iki haftalık yolculuklara çıkan Blackson, bireylerin henüz keşfetmemiş oldukları yönlerini bulmalarını sağlıyor. Bağışlayıcılık olsun, kendinle yüzleşmek olsun, öz-nefretten ya da geçmişin yaralarından kurtulmak olsun, Blackson’ın tüm bu zorlu süreçler esnasında danışanlarına sunduğu rehberlik tam burada, elinde tuttuğun kitapta yer alıyor.

  Çantanı hazırlamana veya pasaportunu yenilemene gerek yok. O halde ne bekliyorsun?

  Birinin gelip seni kurtarmasını mı? Eğer öyleyse, yalnız değilsin. Ama bu gerçekleşmeyecek. Ailen seni kurtarmayacak. Arkadaşların seni sırtında taşımayacak. Hiç kimse gelmeyecek. Nedenini biliyor musun? Çünkü aradığın her şey içinde. Çünkü sen zaten buradasın. İşte. O. Sensin.

İşte O Sensin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.