sadsad x
asdasd
15,74 TL
11,81 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
3,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İş'te Nietzsche Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Kitap
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9789752752931
Kapak: Ciltsiz
Andreas Drosdek
Andreas Drosdek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İş'te Nietzsche Kısa Özet

  Ekonominin, iş dünyasının zorlukları giderek artıyor. Hele yöneticilerin işleri daha da zorlaşıyor. Pek çok bilinmeyenin baskısı altında ilerlemeye, işlerini geliştirmeye çalışıyorlar. Peki, bu süreçte, özellikle de önemli kararlar alırken yanı başınızda bir filozof olsa ve gerektiğinde danışsanız, fikirlerinden yararlansanız, nasıl olur?

  Zorluklarınızı anlayabilen ama bunların size sadece başarı değil mutluluk da sağlayabileceğine inanan ve bu bağlamda size yol gösterebilecek bir filozof ararsanız Friedrich Nietzsche'den iyisini bulamazsınız. Felsefe tarihinin en ilginç ve aynı zamanda en yanlış anlaşılmış kahramanlarından biri olan bu Alman filozofun düşünce dünyasında yapılacak bir gezinti başta yöneticiler olmak üzere iş dünyasının bir parçası olan herkese çok büyük yararlar sağlayacaktır.

  "Prens düşünür, ama tüccar yönetir" diyen Nietzsche iş dünyasının rolünü iyi kavramıştı. "Yaşamın kolay mı olsun istiyorsun, o zaman sürüden ayrılma" diyerek bizi bir seçimle karşı karşıya bırakmış; "Karşılaşabileceğin en kötü düşman daima kendin olacaksın" derken de herkesin potansiyelini sonuna kadar kullanmasının önemine işaret etmişti.

  Büyük zorluklarla, yaşamsal sorunlarla mücadele etmenin geliştirici işlevini "Beni öldürmeyen şey, güçlendirir" sözünden daha iyi ne açıklayabilir? İşleriniz ister iyi isterse kötü olsun, Nietzsche'nin görüşleri, önerileri ufkunuzu açacak, doğru kararlarvermenize rehberlik edecektir.

İş'te Nietzsche Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.