sadsad x
asdasd

İşe Yarayan Çılgın Fikirler

Boyner Yayınları
42,25 TL
33,80 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
8,45 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İşe Yarayan Çılgın Fikirler Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları Kitap
Sayfa Sayısı: 289
ISBN: 9789757004523
Kapak: Ciltsiz
Robert I. Sutton
Robert I. Sutton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İşe Yarayan Çılgın Fikirler Kısa Özet

  Çoğu şirkette, iş dünyasının kökleşmiş gelenekleri, alışılagelmiş uygulamaları gözükapalı doğru kabul edilir.
  Şirketler, kültürlerine kolay uyum sağlayacağına inandıkları insanları işe almayı yeğleyip, çalışanlarını birbirleriyle iyi geçinmeye, kurumsal kuralları öğrenmeye ve emirleri harfi harfine yerine getirmeye teşvik ederler.
  Ancak günümüzün dinamik ve rekabetçi dünyasında uzun vadede büyümek ve ayakta kalabilmek için şirketlerin kendilerine uygun yeni yönetim tarzları ve yeni ürünler keşfetmeleri şarttır. Bu da ancak innovasyonun yani yenilikçiliğin şirketlerde bir yaşam biçimi olarak benimsenmesiyle gerçekleşebilir.

  Yenilikçiliğin bir şirkette yaşam tarzı haline getirilebilmesi için, şirket yönetimine ait kökleşmiş inançların çoğunlukla tersine çevrilmesi gerekir. İşte Standford Üniversitesi Profesörlerinden Robert I. Sutton da, kurumlarında yaratıcılığı ve yenilikçiliği ateşlemek isteyen yöneticilere yıllardır önerdiği fikirleri *İşe Yarayan Çılgın Fikirler* de bir araya getiriyor. Sutton, yenilik yapmak isteyen şirket yöneticilerine, günümüzde pek çok kurumu başarıya ulaştırmış olan 11,5 yolu göstererek, tüm şirketleri sıradanlıkla sıradışılık arasında bir denge kurmaya davet ediyor.

İşe Yarayan Çılgın Fikirler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.