sadsad x
asdasd
35,00 TL
23,45 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
11,55 TL
İnancın Gücü Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786059624275
Kapak: Ciltsiz
Darel Rutherford
Darel Rutherford
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İnancın Gücü Kısa Özet

  Kişisel Gelişim Uzmanlarından Darel Rutherford Son Kitabı İnancın Gücü İle Okurlarını Kendileriyle İlgili Gerçekleri Keşfetmeye Davet Ediyor.

  Tutumunuz gerçekliğinizi yaratır, koşullarınız ise bu gerçekliktir.

  Bu hipotezi başarı stratejiniz olarak kabul edin ve bir daha asla koşullarınızın kurbanı olmayın. Hayatınızın kalanının kalitesini dönüştürecek sırrı artık biliyorsu­nuz.Artık ne zaman hayatınıza çektiğinizden hoşlanmazsa­nız, tutumunuzu değiştirin. Bir kez tutumunuzun so­rumluluğunu elinize aldığınızda kaderinizin üstadı, ruhunuzun kaptanı olacaksınız.

  Milyonlarca yaşama dokunan, başarının, kazanmanın, insan potansiyelini gerçekleştirmenin anahtarlarını paylaşan, kişisel gelişim uzmanlığının en büyük öncülerinden Darel Rutherford son kitabı İnancın Gücü ile okurlarını kendileriyle ilgili gerçekleri keşfetmeye, arzu ettikleri yaşama ulaşmaları için koşullardan şikayet etmeyi bırakıp tutum değişiklikleri yaratarak eyleme geçmeye ve nihayetinde mutlu olacakları hikayelerin başrolünde yer almaya davet ediyor. Rutherford’un herkes için geçerli olan bu davetini kabul ettiğinizde hayatınızdaki değişiklikleri çok geçmeden fark etmeye başlayacaksınız.

  Bu kitap elinizden bırakamayacağınız bir başucu rehberi olarak, sizi istediğiniz yaşama götürecek, engellendiğiniz tüm kilitleri açmanızı sağlayacak bir anahtar...

  Peki ya, bu anahtarla ve yalnızca mutlu Olmayı seçerek mutlu Olmayı bilseydiniz, bunu yapar mıydınız veya bunun hakkında bir düşünür müydünüz?

  Kurbanlık hikayelerinizden kurtulun, yeni yaşamınız sizi bekliyor!

İnancın Gücü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.