sadsad x
asdasd

İlişkinin Dili Gizlidir

Alfa Yayınları

Nurten Sancak

45,00 TL
27,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
18,00 TL
İlişkinin Dili Gizlidir Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 150
ISBN: 9786051069418
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Nurten Sancak
Nurten Sancak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İlişkinin Dili Gizlidir Kısa Özet

  Modern insanın yaşadığı zorluklara yönelik uzman görüşüyle pratik ve uygulanabilir yöntemler sunuyor. Kişisel gelişimi *yaşama sanatı* olarak yorumluyor. İnsan ve insanla ilgili olan her şeye dair kılavuz niteliğinde bir kitap.

  -Oya Eczacıbaşı (İstanbul Modern Sanat Müzesi Yönetim Kurulu Başkanı)

  Günümüzde iletişimin önemi aile, arkadaşlık, kadın erkek, aşk, evlilik, gelin kayınvalide, iş ilişkileri ve birçok ilişki.

  Ben kitabı okuduktan sonra çevremle iletişimimi, ilişkilerimi ne derece sağlıklı yaşayabiliyorum diye bir kez daha düşündüm. Mutlu ve sağlıklı ilişkiler kurmanın yollarını gösteren bu kitabı herkes okumalı.

  Benim başucu kitabım oldu bile.

  -Hülya Koçyiğit (Sinema Sanatçısı)

  Ne Batılı uzmanların dayatması ne oryantal kadercilik. Aklını ortaya koyarken yüreğini de unutma diyor ilişkileri yorumlarken. Samimi yalın, sıcak ve bir o kadar güçlü bir dille. İlişkini kabul edebilirsin, değiştirebilirsin, inşa edebilirsin. Yaşama ve sağlıklı iletişime dair insanı tatlı tatlı güçlendiriyor, derinden muktedir olduğunu hissettiriyor.

  Yasemin Gebeş (Reklamcı)

  Nurten Sancak bizi bizle tanıştırıyor ve en çözülmez sandığımız sorunlarımızın çözümü için şifreyi içimizde aramamızı öneriyor. İlişkinin Dili Gizlidir en sert fırtınalarda sığınabileceğimiz güvenli bir liman olarak başucumuzda yerini almaya hazır.

  -Birol Güven (Senarist)

 • 2. Hamur

İlişkinin Dili Gizlidir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.