ISBN 9786051069418
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
16,67 TL %38
bkmkitap.com
Fiyatı
10,34 TL
Fiyat Alarmı
 • Modern insanın yaşadığı zorluklara yönelik uzman görüşüyle pratik ve uygulanabilir yöntemler sunuyor. Kişisel gelişimi *yaşama sanatı* olarak yorumluyor. İnsan ve insanla ilgili olan her şeye dair kılavuz niteliğinde bir kitap.

  -Oya Eczacıbaşı (İstanbul Modern Sanat Müzesi Yönetim Kurulu Başkanı)

  Günümüzde iletişimin önemi aile, arkadaşlık, kadın erkek, aşk, evlilik, gelin kayınvalide, iş ilişkileri ve birçok ilişki.

  Ben kitabı okuduktan sonra çevremle iletişimimi, ilişkilerimi ne derece sağlıklı yaşayabiliyorum diye bir kez daha düşündüm. Mutlu ve sağlıklı ilişkiler kurmanın yollarını gösteren bu kitabı herkes okumalı.

  Benim başucu kitabım oldu bile.

  -Hülya Koçyiğit (Sinema Sanatçısı)

  Ne Batılı uzmanların dayatması ne oryantal kadercilik. Aklını ortaya koyarken yüreğini de unutma diyor ilişkileri yorumlarken. Samimi yalın, sıcak ve bir o kadar güçlü bir dille. İlişkini kabul edebilirsin, değiştirebilirsin, inşa edebilirsin. Yaşama ve sağlıklı iletişime dair insanı tatlı tatlı güçlendiriyor, derinden muktedir olduğunu hissettiriyor.

  Yasemin Gebeş (Reklamcı)

  Nurten Sancak bizi bizle tanıştırıyor ve en çözülmez sandığımız sorunlarımızın çözümü için şifreyi içimizde aramamızı öneriyor. İlişkinin Dili Gizlidir en sert fırtınalarda sığınabileceğimiz güvenli bir liman olarak başucumuzda yerini almaya hazır.

  -Birol Güven (Senarist)

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.