170,00 TL
120,70 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
49,30 TL
İlişkiler Okulu Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 416
ISBN: 9786059093910
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 5 adet satılmıştır.
Bilge Öztoplu
Bilge Öztoplu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İlişkiler Okulu Kısa Özet

  İlişkiler Okulu*, her katında on sınıf olan dört katlı bir binadır. Kırk derslik olan bu sınıf­larda öğrenciler için sınav kesinlikle yoktur! Ki­şiler sonraki sınıfı yaşadığı farkındalık sayısı ile hak ederler. Öğrenciler ruhun genişlemesini daha da çabuklaştıran karşı cins ilişkilerinden bakarak kendini tanıma yolculuğuna çıkarlar. Öğrencilerin

  Turuncu Toprağa uzanıp kendileri ile buluştukları saniyeler, onların yaşam ve ilişkiler okulundan mezun olduğu diploma törenleridir.

  Bir Şölen! Bir Tören!

  *Her insan, insanlığın bir öyküsüdür* der Hintli filozof Krishnamurti. İnsan, kendinden önceki tüm insanlık birikimini anneyle kurduğu ilişkiyle almaya baş­lar. Sonra aile ve sonrasında toplumla kurduğu ilişkiyle... İnsan denilen varlık, ilişkinin ürünüdür, hatta ilişkinin kendisidir. Bu nedenle ilişki kurma ihtiyacı ve kurduğu ilişkilerle ilgili sorunlar onun hayatının en önemli sorunlarıdır. İlişkiler üzerine yapılan onca araştırma olmasına rağmen, ilişki ihtiyacına ve ilişki sorun­larına analitik yaklaşan çalışmalar yetersizdir.

  *İlişkiler Okulu* tam da bu eksik alana katkı sunmaya çalışıyor.

  Sadece yapmanız gerekene değil, neyi neden yaptığınıza da ışık tutarak, so­runlarınızı kendi başınıza aşmanız için kendinizi anlamanıza ışık tutuyor...

  - Psikolog, Yazar, İlişki ve İletişim Danışmanı Mustafa Topkara

  Dört katı çıktığında sabırla bu okulda, sade cümlelerle ilişkileri, acıları, al­datılmaları öğreneceksin, ama en önemlisi kendini bulacaksın sonunda... *Ne­rede bu okul?* diye soracaksın kendine. Gerçekten bu okul nerede?

  Çok emek harcandığı belli olan bu kitap bir okul bence...

  - Psikiyatrist, Yazar Dr. Semih Dikkatli

 • 2. Hamur

İlişkiler Okulu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.