sadsad x
asdasd

İkna Etme Sanatı

Omega
30,00
22,50
%25 indirim
İkna Etme Sanatı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 376
ISBN: 9786050205077
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Michael Wheeler
Michael Wheeler
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

İkna Etme Sanatı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İkna Etme Sanatı Kısa Özet

  Analşamaya Varmak Her Zaman Paraya Bağlı Değildir. İyi İlişkiler Kurmanın Daha Önemli Olduğunu Unutmayın!

  Harvard Business School’da eğitimler veren Profesör Michael Wheeler, bugüne kadar dünya çapında şirket yöneticilerinden direktörlere, kamu görevlilerinden MBA öğrencilerine kadar binlerce kişiye ikna sanatının inceliklerini öğretti. İkna Etme Sanatı adlı başyapıtında müzakereye yeni nesil yaklaşımını okuyucularına tanıtıyor.

  En iyi müzakerecilerin kaos ve belirsizlik ortamında bile başarıyı nasıl yakaladıklarını anlatan Wheeler, katı planlar yapıp ikna sürecini çıkmaza sürüklemek yerine müzakerenin *öğrenme*, *uyum sağlama* ve *etkileme* süreci olarak üç aşamada gerçekleştirilmesi gerektiği üzerinde duruyor. Bu süreç içinde hedeflerin, çıkarların ve başarıların değişeceğini de unutmamak gerekiyor. Wheeler, doğaçlamaya dayanan müzakereyi ele almasının yanı sıra kendi araştırmalarından ve Harvard Müzakere Programı’ndaki arkadaşlarıyla birlikte yaptığı çalışmalardan da ayrıntılı olarak bahsediyor.

  İkna Etme Sanatı sayesinde diplomatların taktiklerinden, iş hayatındaki risklere, sıklıkla karşılaştığımız ev ya da araba alım-satımından, spor ve sanat dünyasında yapılan anlaşmalara kadar yaratıcılık ve çevikliği artıracak, günlük yaşamda size kılavuzluk edecek birçok deneyimden faydalanma imkânı bulacaksınız.

  *Michael Wheeler yeni bir kişisel gelişim klasiği ortaya çıkarmış. Tüm yöneticiler için güçlü müzakere stratejileri ve teknikleri sunuyor.*

  — Henry McGee, HBO Home Entertainment başkanı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.