sadsad x
asdasd

İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın

Kuraldışı Yayınevi

Michael E. Gerber

17,59 TL
12,66 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
4,93 TL
İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9789752753051
Kapak: Ciltsiz
Michael E. Gerber
Michael E. Gerber
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın Kısa Özet

  Küçük işletmelere, KOBİ`lere yol göstermekle ünlü Michael E. Gerber, parayla ve maddiyatla belirlenen iş dünyasına hayali, vizyonu, misyonu dahil etmekle de tanınıyor. Böylece girişimciliği farklı bir boyuta taşıyan Gerber`in insan doğası hakkındaki bilgeliği ve küçük işletmeler üzerine engin bilgisi gerçekten hayranlık uyandırıyor. Dünyayı değiştiren bir iş ve hayat tasarlamak ve bunu sürdürmek istiyorsanız bu kitap kutsal kitabınız olacaktır. Sıradan insanların nasıl büyük, sıradışı işler başardıklarının sırlarına vakıf olmak istiyorsanız kitapları bütün dünyada milyonlarca satan Gerber`den daha iyi bir danışman bulamazsınız.

  "Girişimciler tuhaf bir ırktır. Uzun saatler boyunca çalışır başkalarının hiçbir zaman almayacağı riskler alır ve işimiz büyüyene kadar durup dinlenmeden çalışırız. Başarılı olduğumuz zaman *şanslı* ya da *doğru zamanda, doğru yerde* olduğumuz söylenir. Gerçek ise içimizdeki girişimciyi uyandıran olağanüstü bir akıl hocamız olduğudur: Michael Gerber; bu adam bir girişimcinin gizli silahıdır."

  - Patrick W. J. Davies, Town and Country Tree Service sahibi ve uyanmış bir girişimci

  "İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın’ı okumadan önceki profesyonel kariyerim boyunca beni böylesine etkileyen ve işimde kullanabileceğim fikirler ve stratejilerle bana bu kadar ilham veren bir kitap okumamıştım. Mutlaka okunması gereken bu kitap hayatım boyunca okuduğum en iyi kitaplardan biridir."

  - Ingrid V. Vanderveldt, Vanderveldt and Co., The Club E Network CEO’su

İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.