sadsad x
asdasd

İçindeki Seni Harekete Geçir

Mgv Yayınları
19,20 TL
13,25 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
5,95 TL
Alışveriş Listeme Ekle
İçindeki Seni Harekete Geçir Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786055000530
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Baki Öztürk
Mehmet Baki Öztürk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • İçindeki Seni Harekete Geçir Kısa Özet

  Bir toplantı salonunda yüksek başarılar elde eden bir kişiyi alkışlıyorsunuz. İçinizden aynı başarıyı elde etmek geçiyor.  O çoşkuyu hissetmek istiyorsunuz ancak nasıl ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Aslında o alkışlanan kişinin yerinde veya yanında olabilirdiniz. Eğer görmek için ilgi, anlamak için bilgi, gerçekleştirmek için sevgi, sonuç için sabır, bunların tamamı içinse kesintisiz emek ve yüksek çoşkuya sahipseniz siz de başarabilirsiniz.

  Herkes çoşkuya sahip olabilir. Yeter ki kendisini çoşturacak hayalleri ve hedefleri olsun.

  Kayda değer hiçbir mücadele çoşku olmadan kazanılamaz. Ne iş yapoyorsanız yapın, işinize bütün ruhunuzu katın. İşinizde çoşku duyuyorsanız. korkacak bir şeyiniz yoktur. Sınırsız çoşkuya sahip bir adam mutlaka başarıya ulaşır. Coşku dünyadaki en büyük varlıktır. Parayı ve gücü dize getirir.

  Büyük başarılar yüksek seviyedeki çoşkuyu takip eder. Çoşkunuzu kaybetmediğiniz sürece yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Başarısızlıktan başarısızlığa koşsanız da, her durumda çoşkunuzu koruyun. Sonunda başaracaksınız. Yüksek coşku inançla mümkündür. İnanç bütün yatayları dikey, bütün zorlukları kolaylık, bütün darlıkları genişlik bütün olmazları mümkün hale getirir. İnanç dağları yerinden sarsar çağ açar çağ kapatır.

İçindeki Seni Harekete Geçir Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.