sadsad x
asdasd

Hristiyan İnancının ABC'si

GDK Yayınları
8,00 TL
6,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
2,00 TL
Hristiyan İnancının ABC'si Hakkında Bilgiler
Türü: Hıristiyanlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9799758379384
Kapak: Ciltsiz
Peter Jeffery
Peter Jeffery
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hristiyan İnancının ABC'si Kısa Özet

  Kolayca okunabilen bu kitapta, Peter Jeffery Hristiyan inancının ne kadar anlaşılır bir şekilde öğretilebileceğini göstermektedir. Temel konularda kısa fakat doyurucu bilgilerle 'Hristiyan İnancının ABC'si'nin anahtarını vermektedir.

  Her bir bölüm bir lokmalıktır. Bir defada kavranabilecek kadar yeterli bilgi bulunabilecek ve aklı besleyerek daha fazlasının gerektiğini farketmekle beraber, yüreğinizi ısıtabilecek ve kararınıza esin verebileceksiniz. Daha fazlasını okumak isteyenler için her bölümün sonunda bazı kitaplar önerilmekte ve başka yazarlardan alıntılar da sunulmaktadır. Kitabın sonunda Yeni ve Eski Antlaşma'yı bir yılda okuyabileceğiniz bir rehber de eklenmiştir.

  Peter Jeffery şuan emeklidir, ancak kendisine ihtiyaç duyulduğundan Atlantik'in her iki yakasında müjdeyi vaaz etmeye devam etmektedir.

  Tanrı'ya Giden Yol Hangisi?, Yaşam Zorluklarının Üstesinden Gelmek, Yeşu Kitabından Öğrenebileceklerimiz ve Lütfun Gökkuşağı, Nuh'un Yaşamından Öğrenelim gibi birçok kitap ve kitapçığın yazarıdır.

  "Peter Jeffery zor kavramları açık ve basit dille tam olarak sunabilecek ayrıcalığa sahiptir. Hristiyan İnancının ABC'si, modern müjdecilerin edebiyatında ender bulunabilen bir kombinasyona sahiptir, hem basit hem de sağlamdır.

Hristiyan İnancının ABC'si Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.