sadsad x
asdasd

Her Şeye Rağmen Rahatla

Arunas Yayıncılık
6,48 TL
5,00 TL
%23 indirim
Her Şeye Rağmen Rahatla Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 123
ISBN: 9786054503131
Kapak: Ciltsiz
Tanu Punjabi
Tanu Punjabi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Her Şeye Rağmen Rahatla Kısa Özet

    Mutsuz musunuz? Hayatınız stresli bir iş yaşamından mı ibaret? Sosyal hayata karışamıyor musunuz? İlişkilerinizde üzülen taraf hep siz mi oluyorsunuz? Karşılaştığınız problemler çözümsüzmüş gibi mi gözüküyor? Kaygılarınızın önüne geçemiyor musunuz? Ve en önemlisi, hayattan zevk alamıyor musunuz?

    Eğer bu soruların bir tanesine bile cevabınız "Evet" ise elinizdeki bu kitap tam size göre. Yoğun bir iş gününden sonra bedeninizi rahatlatacak egzersizler, mutsuz hissettiğiniz zaman kafanızı dağıtmaya yarayacak yöntemler, tepkilerinizi kontrol altına almada pratik teknikler, stresli bir iş gününden sonra enerjik hissetmenizi sağlayacak egzersiz hareketleri... Hepsi bu kitapta sizi bekliyor. Sadece birkaç dakikanızı alacak bu egzersizleri kolayca öğrenip uygulayabileceksiniz. Hayatınızı çekilebilir kılmak, hatta onu güzelleştirmek, dahası ondan vazgeçmemek sizin elinizde.

    Hayatın altında ezilmeyin. Hayatın sizi oradan oraya sürüklemesine izin vermeyin. "Her Şeye Rağmen Rahatla"yı okuyun ve egzersizleri uygulayarak yeniden doğun.

Her Şeye Rağmen Rahatla Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.