sadsad x
asdasd
30,00 TL
21,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
9,00 TL
Hedef Başarı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 115
ISBN: 9786051060798
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Z. Bengi Semerci
Z. Bengi Semerci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hedef Başarı Kısa Özet

  Yaşama başladığımızda anne-babalarımızın bizim için belirlediği hedefler vardır. Sağlıklı olmamız, mutlu olmamız, başarılı olmamız, iyi bir evlilik yapmamız, çocuklarımızın olması bizler için seçtikleri en temel hedeflerdir. Bizleri yetiştirirken bu hedeflere ulaşmamız için ellerinden geleni yaparlar. Ama genellikle kendimize hedef koymak ve onu başarmak konusunda eğitim vermeyi ihmal ederler.
  Hedef koymayı öğrenmek yaşamımızdaki en önemli adımlardan biridir. Büyüdükçe hedef belirleme ve bu hedefe ulaşma, başarımızın anahtarı haline gelir. Okul sınavlarını, işe girme sınavları, onları iş yerine yükselme sınavları izler. Bu arada yaşam sınavımız da sürmektedir.

  Yaşamın başında doğru ve gerçekçi hedefler belirlerseniz, sınavlar kolaylaşır. Kaygılarınızla baş etmeyi öğrenirseniz performansınız artar. Hedef belirlemek yetmez. Hedefinizin gerçekçi olup olmadığını, ona nasıl ulaşacağınızı ve ulaştığınızı nasıl anlayacağınızı bilmeniz gerekir.

  Hiçbir hedef son hedef olamaz. Çünkü yaşam devam eder. Her ulaştığınız hedeften sonra hislerinizi kontrol edebilmelisiniz. Benzer şekilde sınav ve performans kaygısı ile baş etmeyi de öğrenmek zorundasınız. Öğrenmelisiniz ki hedefe ulaşmak için yolunuzdaki engel kendiniz olmayasınız!

 • 2. Hamur

Hedef Başarı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.