sadsad x
asdasd

Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı)

Can Yayınları
150,00 TL
97,50 TL
%35 indirim
Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9789750741630
Çıkış Tarihi: 05-12-2019
Kapak: Ciltli
George Orwell
George Orwell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) Kısa Özet

  Can Yayınları özel ahşap kutusu, saman dokusuna sahip şömizi ve ciltli baskısıyla Hayvan Çiftliği’ni okurlarıyla tekrar buluşturuyor.

  Hayvan Çiftliği, Utku Lomlu’nun (Lom Creative) sanat yönetmenliğinde hazırlanan özel baskısı, seramik sanatçısı Hülya Sözer’in yaptığı çamurdan heykellerin yer aldığı, kitaptaki en çarpıcı sahneleri anlatan görselleriyle her edebiyat tutkununun koleksiyonunda olmayı hak ediyor.

  Kitaptan en çarpıcı sahnelerin seçilmesiyle başlayan proje, Hayvan Çiftliği’nin masalsı fakat karamsar dünyasını yansıtan heykellerin yapılmasıyla devam etti. Boyutları 10-30 cm arasında değişen heykellerin her biri seramik çamurundan yapıldı ve yaklaşık iki aylık bir sürecin sonunda ortaya çıktı. Orwell’in kaleminden çıkan karakterlerin kişiliğini kusursuz bir şekilde betimleyen bu çamurdan heykeller, seçilen sahnelere uygun kurgularla fotoğraflandı.

  George Orwell’in modern zaman fablı Hayvan Çiftliği, koleksiyonerler için hazırlanan bu özel baskısıyla bir kez daha okurlara kapılarını açıyor.

Hayvan Çiftliği (Kutulu Özel Baskı) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.