sadsad x
asdasd

Hayattaki Zorlukları Yenmek İçin Aynaya Bak ve Kendin Ol

CEO Plus

Amy Cuddy

89,00 TL
66,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
22,25 TL
Hayattaki Zorlukları Yenmek İçin Aynaya Bak ve Kendin Ol Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 9786050951639
Kapak: Ciltsiz
Amy Cuddy
Amy Cuddy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayattaki Zorlukları Yenmek İçin Aynaya Bak ve Kendin Ol Kısa Özet

  Kendimizi olduğumuz gibi ortaya koymamız beklenen yerler vardır. En başta, o zorlu sınav, iş görüşmeleri gelir. Bazen olması gerekenin tersine yapmacık ve güçsüz hissederiz. Çoğu zaman hayatta karşılaştığımız büyük zorluklar karşısında korkuya ve kaygıya kapılır, sonunda da pişman oluruz. Oysa bunu değiştimek mümkün. İçimizdeki gizil güce ulaşarak mevcudiyetimizi ortaya koyabiliriz. Bunun için başkaları üzerinde bırakacağımız izlenim konusunda endişelenmeyi bırakıp asıl kendi üzerimizde bıraktığımız izlenime odaklanmamız ve gerekiyorsa onu değiştirmemiz gerekir.

  Harvard Profesörü Amy Cuddy’nin devrim niteliği taşıyan Aynaya Bak ve Kendin Ol kitabı bize bunu anlatıyor. Mevcudiyetimizin gücünden faydalanmak için ruhani ve büyük bir yolculuğa çıkmak ya da içsel bir dönüşüm geçirmek zorunda değiliz. Gündelik hayatımızda bedenimize, dilimize, davranışlarımıza ve genel kavrayışımıza yapacağımız küçük müdahalelerle bunu kolaylıkla başarabiliriz. Amy Cuddy *güçlü duruşlar*ı konu edindiği TED konuşmasıyla dünya çapında yankı uyandırdı.

  Şimdi ise bunun ve diğer beden-zihin etkilerinin altında yatan bilimsel gerçekleri gözler önüne seriyor. Kendimizi baskı altında hissettiğimiz durumların korkusundan kurtaracak, en iyi performansı sergilememizi sağlayacak, diğerleriyle etkileşime geçip aynısını yapmaları konusunda onları teşvik etmemize olanak verecek teknikleri öğretiyor.

  *Çok sağlam ve ilham verici, ayrıca basit ve tutkulu – ama hepsinin ötesinde gerçekten çok kuvvetli!*

   - New York Times Book Review

Hayattaki Zorlukları Yenmek İçin Aynaya Bak ve Kendin Ol Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.