Dedektif Kızlar Kulübü- Konumuz Cinayet

Güney Kitap

Robin Stevenson

274,00 TL
178,10 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
95,90 TL
Dedektif Kızlar Kulübü- Konumuz Cinayet Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9786057135988
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
Robin Stevenson
Robin Stevenson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Dedektif Kızlar Kulübü- Konumuz Cinayet Kısa Özet

  BİLİNÇLİ YAŞAMA REHBERİ

  İçinde bulunduğunuz ânı geçmiş veya geleceğe dair kaygılarla kaçırmak yerine farkındalıkla deneyimlemek, aradığınız mutluluğun aslında çok da uzakta olmadığını gösterir. Sevgiye ve nezakete layık olmak için mükemmel olmanız gerekmez.
  Bu kitap, size öğrenmenin ve gelişmenin anahtarlarını verecek,
  çünkü dikkatinizi odakladığınız yer, hayatınız olur.

  “Bilinçli Yaşama Rehberi bugüne kadar okuduğum en önemli bilinçli farkındalık kitabı olabilir. Neden mi? Çünkü hepimiz daha mutlu olmak ve kendimizi daha çok sevmek istiyoruz. Ancak bunu nasıl yapacağımızı anlatan çok az kitap var. Shauna hepimiz için bir yol haritası çıkardı. Yürümeyin, koşun ve hemen şimdi bu kitabı alıp okuyun. Tüm kalbinizle okuyun. Okuduklarınız hayatınızı değiştirecek.”
  Justin Michael Williams
  Stay Woke kitabının yazarı

  “Bilinçli farkındalık ve öz şefkati geliştirmek için incelikle yazılmış, ilham verici ve bir o kadar da pratik bir rehber. Bilgelik, bilim ve kişisel deneyimlerle işlenmiş bu eser, muhakkak ki okuyanların hayatını dönüştürecek.”
  Kristin Neff
  Öz Şefkatli Farkındalık kitabının yazarı
  “Shauna Shapiro iyileşmemiz ve özgürleşmemiz adına öz şefkatin ne kadar gerekli olduğunu hatırlatıyor ve yolu bulabilmemiz için net, sevgi dolu ve bilge bir rehber sunuyor.”
  Tara Brach
  Buda’nın Kalbi kitabının yazarı, psikolog

  “Bilinçli farkındalık ve şefkat konusunda dünya standartlarında bir otorite olan Shapiro’nun bu eseri tek kelimeyle muhteşem.”
  Rick Hanson
  Buda’nın Beyni kitabının yazarı

  “Ne yetenek ama! Hayatımızı nasıl yöneteceğimize dair okuduğum en güçlü ve hoş kitaplardan biri. Etkileyici, önemli ve derin...”
  James R. Doty
  Sihir Dükkânı kitabının yazarı

  “Bilinçli farkındalık yolculuğuna adım atmak veya yeniden başlamak için muhteşem bir rehber. Bu kitabı yanınızda taşıyın ve ihtiyacı olanlara hediye edin.”
  Wallace J. Nichols
  Blue Mind kitabının yazarı

   

  BİR BİLGENİN MUTLULUK REHBERİ

  « Dürüst ve espirili kalemiyle Thubten çok cömert ve nazik bir bilge. Bu kitap, hayatımızda neden farkındalığa ihtiyaç duyduğumuzu açıkça gösteriyor. »
  Benedict Cumberbatch

  **************************

  Hepimiz gerçekten mutlu olmak istiyoruz.
  Peki mutluluğu doğru yerde mi arıyoruz?

  İnsanların tüm zamanlardan daha doyumsuz ve memnuniyetsiz olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Karmaşa ve stres içinde kaybolduğumuz bu çağda, insanın en büyük arayışlarından biri mutluluk. Aradığımız mutluluğun kilidini de maddi varlıkların açacağına inanıyoruz. Mutluluğun etrafımızdaki nesnelerden geldiğini düşünmeye devam edersek yakında bizi “mutlu edecek” hiçbir şey kalmayacak. Tüm bu yanılgılardan sıyrılabilmek için bir an önce gözlerimizi açmamız gerekiyor.

  Hepimizin mutlu olma potansiyelimiz var çünkü biz insanlar, mutluluğa programlıyız
  İçsel huzura ve mutluluğa ulaşmak için yapmamız gereken asıl şey kendimize dönmek, bedenimizin ve zihnimizin ihtiyaçlarını keşfetmektir.

  Bir Bilgenin Mutluluk Rehberi huzura ve mutluluğa ulaşmak için neden ve nasıl içimize dönmemiz gerektiğini anlatırken en zorlu anlarda bile mutluluğu seçmemize yardımcı olacak ipuçları veriyor.

  « Muhteşem bir kitap, 24 saat içinde okuyup bitirdim ve sayfalarca not aldım Çünkü her sayfası unutmak istemeyeceğiniz bilgilerle dolu. »
  Poppy Jamie

  « Thubten çok dikkatli, eğitici ve gözlemci biri. Bu kitap, güçlü bir toplum analizi sunması yanı sıra, bizi farkında bir hayata yönlendiren önemli bir rehber. »
  Pandora Sykes

  « Thubten gibi bir sese daha önce hiç bu kadar ihtiyacımız olmamıştı. »
  Melanie Reid, The Times

 • 2. Hamur

Dedektif Kızlar Kulübü- Konumuz Cinayet Hakkında Yorumlar