sadsad x
asdasd

Hayallere Ulaşma Rehberi

CEO Plus

Barış Müstecaplıoğlu

59,00 TL
44,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
14,75 TL
Hayallere Ulaşma Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786050949162
Kapak: Ciltsiz
Barış Müstecaplıoğlu
Barış Müstecaplıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Hayallere Ulaşma Rehberi Kısa Özet

  Düşlerinize erişmek için güvenilir, bilimsel, pratik ve kapsamlı bir yol haritası. Bu kitap hayalleri olan yürekli insanlar için yazılmıştır

  Bir roman yazarı, bir mühendis, bir genel müdür ve bir insan kaynakları profesyoneli bir hayalin peşinde bir araya geldiler. Hayatları boyunca omuz omuza çalıştılar, beyin fırtınaları yaptılar. En güncel bilimsel araştırmaları derlediler, hayallerini gerçeğe dönüştürmüş kişilerin başarı yolculuklarını incelediler. Tüm bilgi ve deneyimleriyle bu rehberi tasarladılar. 

  Aslında hepsi aynı kişiydi…

  Geleceğin hatıralarını ancak hayallerinizi gerçekleştirerek yazabilirsiniz. Barış bunu kitabında çok iyi anlatmış. Sevdiğiniz işi yapmanın başarılı ve mutlu olmaktaki önemi büyük. TAV Akademi`nin gelişiminde çok büyük payı olan, değerli mühendis, yazar ve eğitmen arkadaşımı kutluyorum.

  - Dr. Sani Şener /TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı

  Fark yaratacak yeni fikirler üretmek için zihinlerimizde öğrenilmişliklerden ve paradigmalardan oluşan bariyerleri yıkmamız gerek. Kendimize *Neyi biliyorum ve neyi görüyorum?* diye değil, *Neyi öğrenmem lazım ve neyi göremiyorum?* diye sorarsak, sınırlarımızı aşmamız mümkün olur. Bu kitabın sorduğu soruların, paradigmaları sarsmaya yardımcı olacağına inanıyorum.

  - Gökhan Gürcan /Acıbadem Sigorta CEO

Hayallere Ulaşma Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.