Hayalet: Yeşil Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 223
ISBN: 9786052123294
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 5 adet satılmıştır.
Metin Kan
Metin Kan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Hayalet: Yeşil Kısa Özet

    ``Ben hayatımı koydum ortaya .Devlete karşı müzadele edenlerle savaştım. Bazılarına yanlış gibi gelebilir yaptıklarım ama bence doğruydu. Kimliğim belli, yerimi bilen bilir. Devlet isterse her yerde çıkar hesabımı veririm ama gerçekten bir neticesi olacaksa...Ortalığa gürültü koparmak için çıkmam. Kim olduğumu bilenler var, ne yaptığımı bilenler var. Hüdanabit değilim...``
    Rahmetli babam çiftçiydi, arazileri filan vardı. Yani durumumuz iyiydi. Babam bana , rahmetli dedemin Rus Harbi`nde vuruluşunu anlatırdı. 8 kurşunla yaralanmış. Babam o zaman 8-9 yaşlarındaymış.

    Çektiği acıları öyle anlatırdı. Küçük bir çocuktum daha okula filan başlamamıştım.Sokakta oynarken aklıma gelirdi, ah şu Ruslar gelse de bir tanesini haklasam. Böyle bir duygu vardı bende. Sonra okula başladım, tarihe merakım oldu, bende bir Rus kini oluştu. İlkokulda bir hocamız vardı, bize muazzam bir bayrak sevgisi aşıladı. Yani ben belli bir tarihte ülkücü olan bir adam değilim. Doğarken öyle gelmişim işte... Ondan sonra sağ- sol davası çıktı. Bu sol nedir dedik, dediler bunlar Rus. Kinim gittikçe arttı. Ondan sonra başladık duvara yazı yazmaya. Elazığ`da ilk duvarlara yazı yazan adam benim.İşte Böyle başladı..

  • 2. Hamur

Hayalet: Yeşil Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.