sadsad x
asdasd
35,00 TL
29,40 TL
%16 indirim
Kazancınız
:
5,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Halkla İlişkiler 2.0 Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 218
ISBN: 9786054334988
Kapak: Ciltsiz
Özlem Aşman Alikılıç
Özlem Aşman Alikılıç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Halkla İlişkiler 2.0 Kısa Özet

  Halkla ilişkiler 2.0'ın dünyasına hoşgeldiniz!

  Halkla ilişkiler, internet ve sosyal medya ile sadece yakınlaşmakla kalmadı, sıkı bir işbirliğine girdi. Bu işbirliği aslında hedef kitleler ile kurum ve marka işbirliğini de temsil etmekte. Bugün iletişimciler, halkla ilişkiler uzmanları internet ve sosyal medya teknolojilerini kullanarak paydaşlarıyla etkileşim içine giriyor, kurum ve markalar da paydaşlarıyla sohbet ederek bağlantıda kalıyorlar.

  Yeni Paydaşlar, yeni teknikler

  Özlem Aşman Alikılıç, "Halkla İlişkiler 2.0: Sosyal medyada Yeni paydaşlar, Yeni Teknikler" adlı kitabında, kurumları, halkla ilişkiler uzmanlarını, ajansları ve öğrencileri; sosyal medyada çevrimiçi paydaşlar ve yeni halkla ilişkiler teknikleri ile buluşturuyor.

  Bu kitapta neler var?

  Podcast'ten VOD'lara, VNR ve Sosyal Medya basın bülteni hazırlamaktan, sosyal medya ölçümlemesine kadar; uzun soluklu sohbetler inşa edilmesinden, çevrimiçi fırsatlar yaratmaya; uygulamaya yönelik her tür tarif, açıklama, yöntem; halkla ilişkiler temelli teorik kuramların gerçek yaşamla buluşmasından, güncel ve reel uyarlamalara kadar halkla ilişkiler ve iletişim dünyasına dair pek çok bilgi var.

Halkla İlişkiler 2.0 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.