125,00 TL
85,00 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
40,00 TL
Güle Oynaya Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786053236481
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Dilara Gülener
Dilara Gülener
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Güle Oynaya Kısa Özet

  "İnsanın gelişiminde ilk yaşlar çok önemlidir. Ebeveynler olarak çocuklarınızın sağlıklı bireyler olarak yetişebilmesine sevgi, şefkat göstererek, fiziksel gereksinimlerini karşılayarak kuşkusuz katkıda bulunuyorsunuz. Bunların yanı sıra ilk yıllarında onunla nasıl ilgilendiğiniz, nasıl terbiye ettiğiniz, onun ilerleyen yıllarda kendine güvenen, olumlu, duyarlı ve düşünceli bir çocuk olmasında büyük rol oynar. Çocuğunuzla oyun oynamanız, gelişimi için birlikte yararlı etkinlikler yapmanız onunla olumlu ilişkiler kurmanıza yardımcı olur.

  Bu kitapta yer alan hızlı ve kolay hazırlanabilir pratik oyun ve etkinlikler, çocuğunuzun duygusal, fiziksel, bilişsel ve sosyal gelişimine destek olmada yol gösterici ve yararlı olacaktır. Deneyimlemenizi öneririm. Sağlıklı evlatlar yetiştirebilmeniz dileği ile..."

  - Prof. Dr. Ümran Korkmazlar

  Bu kitap 1-3 yaş arası çocuklar için evinizde bulunan eşyalar ile hazırlayabileceğiniz yaratıcı ve eğitici 105 adet oyun ve aktivite içermektedir.

  Çocuğunuzu oyun vasıtasıyla eğlendirirken duyularını uyandıran, en yoğun ebeveynlerin bile rahatlıkla kullanabileceği basit anlaşılır fikirler içerir.

  5 ana başlık altında toplanan oyun ve aktiviteler, çocuğunuzun fiziksel, sosyal ve psikolojik gelişimini destekler.

  Kapalı alanda uygulanabilecek oyunlar ile mutfak, sanat ve elişi aktiviteleri özellikle yağmurlu veya zor geçen günlerde çocuğunuzu ve sizi sıkıntıdan kurtarır.

  Artık açık hava aktiviteleri daha eğlenceli, uzun araba yolculukları hiç olmadığı kadar kısa olacak. Zaman güle oynaya geçecek.

  *Güle Oynaya* tüm ebeveynlere yardımcı olmak üzere anne yüreği ile kaleme alınmış içten bir kitaptır.

 • 2. Hamur

Güle Oynaya Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.