Gökyüzünden Türkiye

Anadolu Ajansı

Kolektif

75,00 TL
68,25 TL
%9 indirim
Kazancınız
:
6,75 TL
Gökyüzünden Türkiye Hakkında Bilgiler
Türü: Fotoğraf Sinema ve Tiyatro Kitapları
Sayfa Sayısı: 220
ISBN: 9786059075404
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gökyüzünden Türkiye Kısa Özet

  Anadolu Ajansı (AA) son yıllarda yaptığı uluslararası hamlelerin yanında haber operasyonlarında da ileri teknoloji ürünlerini kullanarak dikkatleri çekiyor. Bunun bir yansıması olarak son bir yıldır dronelar ile yaptığı özel çekimleri albümleştiren AA, yeni görsel teknolojilerinin sağladığı farklı bakış avantajını okuyucularıyla buluşturuyor.

  Ülkemizin dört bir yanından yapılan drone çekimi fotoğraflarla hazırlanan *Gökyüzünden Türkiye* kitabı, bizi şimdiye kadar görmeye alışmadığımız manzaralarla, eşsiz doğayla ve insanın elinden çıkan eserlerle yeni bir bakış açısı üzerinden buluşturuyor.

  Habercilik seru¨veni bir asra yaklas¸an AA’nın, deneyimli fotoğrafçılarının perspektifiyle oluşan bu eşsiz Türkiye arşivi, Karadeniz yaylalarından Anadolunun kültürel mirasına, kadim şehirlerimizden insan hikayelerine kadar bir çok ögeyi görsel bir şölene dönüştürüyor.

  Türkiye’nin doğası, tarihi, efsaneleri, emek dolu toprakları ve dört mevsiminin toplandığı bu albüm; koleksiyonerler, modern gezginler ve tüm fotoğraf meraklıları için elden düşmeyecek bir başucu eseri niteliğinde.

 • 2. Hamur

Gökyüzünden Türkiye Hakkında Yorumlar