39,00 TL
28,08 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
10,92 TL
Gerçek Hayatta MBA Hakkında Bilgiler
Türü: İş Dünyası Kitapları
Sayfa Sayısı: 220
ISBN: 9786053223078
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Jack Welch
Jack Welch
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Gerçek Hayatta MBA Kısa Özet

  General Electric’in efsanevi eski genel müdürü Jack Welch ile Harvard Business Review dergisinin eski genel yayın yönetmeni Suzy Welch’in birlikte kaleme aldıkları Gerçek Yaşamda MBA *yarın uygulayacağınız teknikleri bugünden öğretme* amacını taşıyan bir iş dünyası rehberi. Wall Street Journal ve New York Times gazetelerinin çok satanlar listesinde yer alan kitap kazanç sağlayan stratejiler, liderlik/yöneticilik ve başarılı bir kariyer için gerçek hayatın girdabında yol almaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

  Welch çifti dünyada ve Türkiye’de olay yaratan Kazanmak İstiyorsanız kitabını yayınladıktan sonra (2005) Mumbai’den Silikon Vadisi’ne kadar dünyanın her köşesindeki her boyuttan şirket için danışmanlık yaptılar. 2010’da akreditasyon sahibi kendi MBA programlarını başlattılar; şu ana kadar bu programı bin kişi tamamladı. Bu arada Jack Welch 75’ten fazla firmaya danışmanlık yaptı.

  *Üniversite mezunundan CEO’ya kadar herkes için iş hayatında nasıl başarılı olunabileceği hakkında açık sözlü ve kapsamlı bir bakış*

  - Bill Gates

 • 2. Hamur

Gerçek Hayatta MBA Hakkında Yorumlar