sadsad x
asdasd

Fıkra Tadında Anne Baba Eğitimi

Timaş Yayınları
20,00 TL
13,60 TL
%32 indirim
Fıkra Tadında Anne Baba Eğitimi Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 216
ISBN: 9786050816525
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Maraşlı
Ahmet Maraşlı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Fıkra Tadında Anne Baba Eğitimi Kısa Özet

  Çoğu kez gülüp geçtiğimiz ama vermek istediği mesajı fark etmediğimiz fıkralar aslında bizi pek çok gerçekle yüzleştirir. Sordukları sorulara geçiştirerek verdiğimiz cevapların, "açık pembe" olduğunu düşünüp söylediğimiz küçük yalanların, nasıl algılanacağını düşünmeden ağzımızdan çıkan sözlerin çocuklarımızı nasıl etkilediğini fark ediyor muyuz? *Vicdanlı, adaletli, anlayışlı, hoşgörülü, nazik olsun* istediğimiz çocuklarımızın karşısında kırdığımız potları görüyor muyuz? 
  Tecrübeli eğitimci Ahmet Maraşlı bu farkındalığı yüzünde tebessümle yaşamak isteyen anne babalara keyifle okuyacakları bir kitap armağan ediyor. Her biri özenle hazırlanmış iki yüz ellinin üzerinde fıkrayla çocuk eğitimine mizah penceresinden bakıyor. Fıkraların ardından gelen yorumlarla ebeveynlere rehber olma niteliği taşıyor. Çizimlerle zenginleştirilmiş Fıkra Tadında Anne Baba Eğitimi güldürürken öğreten bir kitap.
   
  Faydalı fıkraların çoğu bal arısının sokması gibidir. Mesajındaki iğne hafiften canınızı acıtır ama zehrinde şifası sizi gülümsetir, vücudunuza fayda verir. Asıl acıyı mesajdan kaçanlar yaşar ve onların gülümsemesi buruklaşır.

  Mesajdan kaçmayan, mütebessim ve şifalı okumalar!..
   

Fıkra Tadında Anne Baba Eğitimi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.