Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet - 2

Destek Yayınları

Nuray Sayarı

78,00 TL
46,80 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
31,20 TL
Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet - 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786053110651
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 63 adet satılmıştır.
Nuray Sayarı
Nuray Sayarı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet - 2 Kısa Özet

  Almadan vermek Allah’a mahsustur... Hayatınızı başkalarına adayarak yaşayan fedakar biriyseniz ya da başkalarının rehberliğine sürekli ihtiyaç duyarak hep alan biriyseniz, alma-verme dengeniz bozulmuştur. Unutmayın ki alma-verme dengesinin bozulması, kendini tekrar eden birtakım döngüler ve karmalar başlatır. Verdiğiniz kadar almayı, aldığınız kadar da vermeyi öğrenmeden, yaşamınızda kendini tekrar eden karmaları kıramazsınız.

  Benim de alma-verme dengemin bozulmasıyla özel hayatımda yaşadığım olumsuzlukları özel tekniklerle, ritüellerle ve iksirlerle nasıl aştığımı ayrıntılarıyla birlikte yazdığım bu kitap, başucu bilgileri ve kolay uygulamalarla dolu bir çözüm anahtarı...

  İkinci bölümde bolca görselle birlikte anlattığım Ra Sheeba uygulamasının yanı sıra üçüncü bölümde her burca göre özel olarak hazırladığım bolluk-bereket ritüellerini ve aşk iksirlerini bulacaksınız.

  Yaradan, her şeyi kullarının hizmetine adamıştır. Göklerdeki gezegenlerden, yeryüzündeki özel taşlara, bitkilere ve kokulara kadar her şey insanoğlunun hayrına hizmet için vardır, yeter ki bunları nerede, ne zaman ve ne şekilde kullanacağımızı doğru bilelim.

  *İçindeki Gücün Sırrını Keşfet 2 - Fedakarlık* hizmetimize yollanmış bilgileri doğru zamanlamayla nasıl kullanabileceğimizi pratik olarak anlatan yardımı ve faydası olan bir kitaptır...

  Hayrınıza olmasını dilerim...

 • 2. Hamur

Fedakarlık İçindeki Gücün Sırrını Keşfet - 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.