sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 160
ISBN 9786059909372
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
15,74 TL %23
bkmkitap.com
Fiyatı
12,12 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Farkında Olmak Kısa Özet

  Başarılı olmak için insanın önce kendine ve başarılı olabileceğine inancı olmalı. En önemlisi de insan, etrafında gerçekleşen olayların farkında olmalı.

  Başarılı olmak için, alışılagelmiş kalıpların dışında düşünmeli, kalıpların dışına çıkıp gerektiğinde radikal kararlar alabilmelisiniz. Bu özellik sıklıkla bencillik ve egoistlik ile karıştırılır. Aslında bencillikle karıştırılan bu özellik radikal kararları alma sorumluluğundan gelmektedir.

  Herkesi dinlemelisiniz, fakat kendi kararınızı yeri geldiğinde bütün kalıpların dışında kalarak vermelisiniz. Gerçek başarı için paylaşmayı bilmelisiniz. Bencil ve egoist insanlar ile liderler arasındaki temel fark budur. Paylaşım olmazsa başarı kalıcı olmaz. Çünkü başarı paylaşıldıkça gerçek değerine kavuşur, toplumca desteklenir ve teşvik görür.

  İşte o zaman, başarının zevki çıkar ve kalıcı olur. Yaşam her şeyi deneyimleyebilecek kadar uzun değildir. Bu nedenle başarılı olanların yolunu öğrenmek, başkalarının deneyimlerinden yararlanmak, başarıyı hedefleyen ve başarı için gayret gösterenler için kendi yollarını bulmada yardımcı olur.

  Ben herkesin başarılı olmasını istiyorum.

  Ben herkesin mutlu olmasını istiyorum.

  Ben herkesin ve her kesimin kaliteli ve huzurlu bir yaşam sürmesini istiyorum.

  Bu kitapla bir kişiye bile ilham kaynağı olabilirsem kendimi bu konuda başarılı hissederim. Çünkü bu kitabı yazmamdaki amaç sahip olduğum mutluluğu paylaşmak istemem ve yolumu, buna ihtiyacı olanlara göstermektir.

Farkında Olmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.