Etkinliklerle Kişilik ve Özgüven Oluşturma

Altınordu Yayınları

Zeynep Şebnem Aldağ

80,00 TL
58,40 TL
%27 indirim
Kazancınız
:
21,60 TL
Etkinliklerle Kişilik ve Özgüven Oluşturma Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 140
ISBN: 9786058366220
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Zeynep Şebnem Aldağ
Zeynep Şebnem Aldağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Etkinliklerle Kişilik ve Özgüven Oluşturma Kısa Özet

    Bu kitap, 4-5 yaş grubu çocuklardan lise düzeyi öğrencilere varıncaya kadar uygulanabilecek çeşitli etkinlikleri içermektedir. Kitabın hazırlanmasında çeşitli ülkelerde yapılan *Yaratıcılık Etkinlikleri* örnek alınmış, etkinliklerin planı ve süresiyse uygulamalarla belirlenmiştir. Eserde yer alan akademik bilgiler dışındaki tüm metinler ve etkinlikler orijinaldir.

    Etkinliklerdeki temel hedef, çocuk ya da gençlerdeki kişisel gelişim ve özgüveni artırıp güçlendirmektir. Bunun yanı sıra dünyada hayalin bilimin yönlendiriciliğini üstleniyor olması, çocukların bu yaşlarda özgür birer birey olarak yetişmelerinin önemi, bu sayede yeni bilimsel gelişmelerin yaratıcılarının cesaretlendirilmesi de temel hedefler arasında sayılabilir.

    Kitaptaki etkinlikler okullardan evlere varıncaya kadar hemen her yerde uygulanabilir olma özelliği taşımaktadır. Ancak öneri en az iki çocuk ya da gencin bu etkinlikleri fikir çatışmaları, özgür düşünme becerileri, yardımlaşma yönlerini de kullanabilecekleri bir ortam hazırlanarak uygulanmalarını sağlamaktır.

  • 2. Hamur

Etkinliklerle Kişilik ve Özgüven Oluşturma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.