sadsad x
asdasd

Erkek Bebek Sahibinin El Kitabı

Platform Yayınları

Theresa Foy DiGerenimo

55,00 TL
42,35 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
12,65 TL
Erkek Bebek Sahibinin El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 264
ISBN: 9786053650683
Kapak: Ciltsiz
Theresa Foy DiGerenimo
Theresa Foy DiGerenimo
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Erkek Bebek Sahibinin El Kitabı Kısa Özet

    Erkek Bebekler adlı bu kitap bir yandan yeni XY kromozom mucizenizi daha iyi anlamak için erkek bebekleri oluşturan fiziksel, bilişsel ve duygusal özellikleri gözlemlerken bir yandan da sizi demir makaslarının, salyangozların ve köpek kuyruklarının dünyasına sokar. Bir yandan dünyaya her zaman bebeğinizin gözünden bakarken bir yandan da anne babalık konularını ve sorunlarını özümsemeniz için size bilgi, ipucu ve tavsiyeler verecektir.

    Kitap yaş kategorilerine ayrılmış olsa da erkek bebekleri doğumdan itibaren on sekiz aylık oluncaya kadar gelişimlerini etkileyen faktörlerin tam bir resmini görebilmek için kitabı baştan sonra okumayı ilginç bulabilirsiniz. Sonra oğlunuz çocukluğun en kritik ilk beş basamağından geçerken ilgili her bölümü tekrar gözden geçirin. Sadece daha iyi anne babalık becerileri edinmiş olmakla kalmazsınız aynı zamanda *Neden hep bu şekilde davranıyor?* ve *Erkek çocukların bunu yapmaları gerçekten normal midir?* gibi sorulara da cevap bulabilirsiniz.

    Hiç şüphesiz zamanla erkek çocukların yapılarını daha iyi anlayabilecek ve bu bilgiler sayesinde bu yeni ömür boyu sürecek maceraya da hazırlanabileceksiniz.

Erkek Bebek Sahibinin El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.