sadsad x
asdasd
50,00 TL
43,50 TL
%13 indirim
Kazancınız
:
6,50 TL
Erkek Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786057448217
Kapak: Ciltsiz
Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)
Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Erkek Kısa Özet

  Tu¨m toplumlar çocuklarını kadın olmaya ve erkek olmaya dair çeşitli kurallarla bu¨yu¨tu¨r. Bu kurallar arasında erkeklere du¨şen daima yıkım, saldırganlık ve gu¨cu¨nu¨ ezici şekilde kullanmayı öğrenmek olur. Bugu¨n içinde yaşadığımız du¨nya ve sistem, hepimize öğretilen bu erkekliğin eseri. Bu kurallar, yalnızca sistemin işlemeye devam etmesine ve gu¨çlu¨nu¨n daha da gu¨çlenmesine neden oluyor.

  Osho, Erkek: Erilin Ruhunu Yeniden Keşfetmek kitabında şimdiye kadar bize öğretilenlerin dışına nasıl çıkacağımızı anlatıyor ve erkek olmanın anlamına dair fikirlerini paylaşıyor. Bu kitabı gu¨çlu¨ bir dönu¨şu¨m çağrısı olarak da okuyabilirsiniz.

  Benim yeni insan vizyonum bir asidir, kendi orijinal özu¨nu¨, orijinal yu¨zu¨nu¨ arayan bir insandır. Tu¨m maskeleri, tu¨m gösterişi, tu¨m ikiyu¨zlu¨lu¨ğu¨ bırakmaya ve du¨nyaya gerçekte ne olduğunu göstermeye hazır olan bir insan. Yalnızca farkındalığa sahip bir adam eylem yapar, farkında olmayan bir adam tepki verir. Eylem özgu¨rleştirir. Tepkinin değil, yanıtın hayatını yaşa.

  *Osho, 20. yu¨zyılın 1000 ilahından biri...*
  The Sunday Times

Erkek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.