sadsad x
asdasd
40,00 TL
32,40 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
7,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
EFT ile İyileşin, İyileştirin Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 542
ISBN: 9786054912131
Kapak: Ciltsiz
Bülent Uran
Bülent Uran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • EFT ile İyileşin, İyileştirin Kısa Özet

  Duygular, bir şekilde bedende bozuk bir enerji olarak biriktiği için enerji kanalları tıkanmaktadır. EFT, duyguları boşaltmak için uyguladığımız bir tekniktir. Enerji kanalları olumsuz enerjiden arınınca zihin-beden yeniden düzgün çalışmaya ve işlemeye başlar. Bu açıdan EFT hızlı ve etkin sonuç veren bir tekniktir.

  Bu kitabın amacı, kişilerde olumlu değişimler yaratmak için olumsuz duygularından kurtulmalarını kolaylaştırmaktır. EFT bedende birikmiş duyguları temizleme aracıdır. Bu nedenle duyguların ne olduğunu, bedende nasıl işlediğini anlamadan yapılacak EFT çalışmalarının verimi düşük ve etkisiz olacaktır.

  EFT’nin temel amacı iyi hissetmeyi sağlamaktır. İyi hissetmeyi sağlamak, düşünce düzeyinde olmaz. Duyguları hissederek ve boşaltarak olur. Duyguların onaylanması iyileşme yolunda atılmış önemli bir adımdır. Hislerinize saygı gösterin. Onlar size sorunu çözmek için gerekli olanları söyleyecektir.

  Birikmiş duyguların enerji kanallarımızı tıkadığını ve bu birikmiş duyguların bu gün yaşadığımız sorunları yarattığını, aynı zamanda bu duyguların, problemlerimizin hem nedeni, hem de bizi çözüme götürecek işaretler olduğunu anladığımızda, duygularımızın bedensel hislerimizle bağlantısını kurduğumuzda, olumsuz duyguları boşaltmak daha kolay ve etkili olacaktır.

  Bu kitabı okurken; duygularınıza saygı gösterin ve onları HİSSEDİN.
  Bu kitap derin psikolojik çözümlemeler arayanlar için değildir.
  Bu kitap kendisini çevrenin bir uzantısı gibi görenler için değildir.
  Bu kitap "her koşulda iyi hissetmeye hakkım var" diyenler içindir.
  "Sadece kendi üzerimde çalışarak bunu neden sağlamayayım?" diye sorabilenler içindir.

EFT ile İyileşin, İyileştirin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.