sadsad x
asdasd

Ebeveynler İçin Başarının 7 Spiritüel Yasası

Pozitif Yayınları

Deepak Chopra

14,00 TL
9,10 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
4,90 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ebeveynler İçin Başarının 7 Spiritüel Yasası Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786057531223
Kapak: Ciltsiz
Deepak Chopra
Deepak Chopra
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ebeveynler İçin Başarının 7 Spiritüel Yasası Kısa Özet

  Çocuğunuza sağlayabileceğiniz en derin koruma, spiritüel korumadır.
  ‘Başarının 7 Spiritüel Yasası’ kitabı milyonlarca insana olağanüstü bir şekilde dokundu. Deepak Chopra, bu kitaptan sonra prensipleri çocuklarına nasıl öğretebileceklerini bilmek, zengin tecrübelerle çocuklarının spiritüel ihtiyaçlarını karşılarken yüksek değerler kazandırmak isteyen binlerce ebeveynden mektup aldı. *Ebevenyler İçin 7 Spiritüel Yasa* o sorulara cevaptır. Dr. Chopra’nın 7 kuralı çocuğunuzun hayatında basit ancak çok derin etkiler yaratabilir:
  Her şey mümkündür.
  Bir şey almak istiyorsan bir şey vermelisin.
  Bir karar alınca geleceği değiştirirsin.
  ‘Hayır’ deme – akışa uy.
  Her bir şey dilediğinde veya istediğinde bir tohum ekersin.
  Yolculuğun tadını çıkar.
  Bu hayata bir sebeple geldin.
  Bu anlayışla büyütülen her çocuk, herkesin sahip olabileceği becerilerle hayatında en değerli başarılara sahip olabilir; sevebilme, merhametli olma, yaşama sevinci ve bu sevinci etrafına yansıtabilme. Deepak Chopra, bu en temel çalışmada bir baba olarak tecrübesinin yanı sıra, spiritüel yolculuğunun derin ve pratik yollarını çocuklarıyla paylaşabilmeleri için anne babalara öneriyor.

  *Derinlikli ve büyüleyici*
  Dr. Benjamin Spock


  *Anneliğe dair toplumun koyduğu kalıpları karşılamak için uğraştım, çabaladım, sıkça bocaladım, genelde olması gerekeni kovaladım. Ortaya çıkan, bana göre vasat denilebilecek, anneliğim yine en çok beni içten içe tüketiyordu. O esnada çok satan *Başarının 7 Spiritüel Yasası* kitabını ile tanıştım. Ve ardından ‘’Ebeveynler İçin 7 Spiritüel Yasa – The Seven Spiritual Laws For Parent’’ isimli bu mucize kitap girdi hayatıma.
  Bu kitap sayesinde sorumluluklarımın en güzeli olan anneliğe yaklaşımım sonsuza dek değişti. Benim annelik iletişimimi, günlük davranışlarımı, kendimle olan iç diyaloğumu değiştirdi. Bu kitabı her okuduğumda -otuz defa okumuşumdur- yapabildiklerime yansıttığım yargılamam hafifledi, eleştirel sesim ılımlı ve şefkatli bir hâl aldı. Bu kitap, annelik rolümde izin vermek, kabul etmek, müdahale etmek arasındaki dengeyi bulmamda basit öneriler sunan emsalsiz bir rehber oldu.
  Yaşamıma ve özellikle ebeveynliğime rehber olan bu eşsiz kitabın daha çok ebeveyne ulaşmasına niyetle Türkçeleştirmek benim için paha biçilmez bir deneyim oldu...*

Ebeveynler İçin Başarının 7 Spiritüel Yasası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.