Duygusal İlkyardım

Nepal Kitap

Olivia Remes

99,00 TL
66,33 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
32,67 TL
Duygusal İlkyardım Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786256372108
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2023
satis-icon
Satış Rakamları 205 adet satılmıştır.
Olivia Remes
Olivia Remes
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Duygusal İlkyardım Kısa Özet

  Kaygı, Panik Ve Stresle Başa Çıkma Rehberi

  Kriz anlarıyla nasıl başa çıkıyorsunuz? "Mükemmel" çözümü mü bekliyorsunuz, durumdan mı kaçıyorsunuz yoksa kendinizi mi suçluyorsunuz? Öyleyse döngüyü kırmanın zamanı geldi. Panik baş gösterdiğinde bilime dayalı basit ama güçlü tavsiyeler içeren bu kitap rehberiniz olacak. 

  Cambridge Üniversitesi’nde ruh sağlığı araştırmacısı olarak çalışan Dr. Olivia Remes, yaklaşık on yılını iyi bir ruh sağlığının nasıl korunacağını ortaya çıkarmak için harcadı.
  Kısa ve kolay uygulanabilir öneriler sunan bu kitapta sizi geride tutan kalıplar ve ruh halleriyle savaşmanıza yardımcı olmak için Remes’in en son araştırmalarına dayanan pratik ipuçlarını öğreneceksiniz. Stresli, kontrolden çıkmış, sıkışmış, motivasyonsuz, kararsız, bunalmış, çaresiz, yalnız, reddedilmiş veya hayal kırıklığına uğramış... Nasıl hissederseniz hissedin, bu kitapta üzerinizdeki baskıyı hafifletmenize yardımcı olacak bir çözüm bulacaksınız. Duygusal İlkyardım size hayatınızın her alanı için uzun vadeli başa çıkma stratejileri kazanmanızda yardımcı olurken, iç huzuru nasıl bulacağınızı ve direncinizi nasıl geliştireceğinizi gösterecek.

 • 2. Hamur

Duygusal İlkyardım Hakkında Yorumlar