sadsad x
asdasd

Doğru Hitabet ve Sözün Büyüsü

Hayat Yayınları
35,00 TL
22,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
12,25 TL
Doğru Hitabet ve Sözün Büyüsü Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 392
ISBN: 9786051511139
Kapak: Ciltsiz
Sırrı Er
Sırrı Er
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doğru Hitabet ve Sözün Büyüsü Kısa Özet

  Sırrı Er, sunduğu programlarda temiz, akıcı, doğru ve güzel Türkçesiyle dikkatleri üzerine çekiyordu. Türkçe’nin güçlü söz dağarcığını konuşmalarına yansıtıyor, kelimeleri hakkıyla telâffuz ediyordu.

  Sırrı Er bildiğiyle de yetinmiyor, sürekli olarak araştırıyor, sözlüklere bakıyor, kaynaklarda bulamadığını ustalarına, bazen de bizlere soruyordu. Sırrı Er’in başarılı bir spiker ve sunucu olarak bugünlere gelmesinde başta Mesut Mertcan olmak üzere bu mesleğin önde gelen ustalarının emeği, çabaları da bulunmaktadır. Ama ulaştığı bu noktada Sırrı Er’in ana dilimiz Türkçe’ye olan sevgisi ve saygısı, Türkçe’ye gösterdiği özen yatmaktadır. Sırrı Er, mesleğinin temeli olan Türkçe’ yi daima el üstünde tutmuş, Türkçe’yi kirletmemiş, Türkçe’ye özen göstermiştir.

  Değerli spiker ve sunucu Sırrı Er’i bu başarılı çalışması dolayısıyla kutluyor, daha nice başarılı eserlere imza atmasını diliyorum. Bir başka dileğim de radyo ve televizyonlarımızda Sırrı Er gibi Türkçe’ye özen gösteren spikerlerin, sunucuların artması. Çünkü doğru ve güzel Türkçe onlar sayesinde radyo ve televizyonlarda yaşıyor, kulaklarımıza ulaşıyor. Teşekkürler Sırrı Er, ellerin dert görmesin, eksik olma…

  - Prof. Dr. Şükrü Halûk Akalın

Doğru Hitabet ve Sözün Büyüsü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.