sadsad x
asdasd

Doğadan Yaratıcılığa Büyülü Gerçeklik

Uyanış Yayınevi

Zehra Emre

20,00 TL
11,40 TL
%43 indirim
Kazancınız
:
8,60 TL
Doğadan Yaratıcılığa Büyülü Gerçeklik Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 148
ISBN: 9786059069809
Kapak: Ciltsiz
Zehra Emre
Zehra Emre
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doğadan Yaratıcılığa Büyülü Gerçeklik Kısa Özet

  Yazar, fotoğrafçı ve masal terapisti Zehra Emre doğanın yaratıcı bir kaynak olduğunu çocukluğunda fark eder. Yıllar içinde doğayla olan bağını güçlendirerek değişik yetenek alanlarını ortaya çıkarır.

  Doğadan aldığı ilhamla, yazmanın, müzik dinlemenin ve fotoğraf çekmenin yaşamına olan katkısını büyülü bir deneyim ile okuyucuya aktarır.

  Hepimiz, narin görüntüsünün altında her şarta uyum sağlayabilecek kadar güçlü, değişen, dönüşen, olgunlaşan; aydınlanmanın ve dönüşümün simgesi puf çiçekleri (karahindiba) gibiyiz.

  Kitap şunu anlatır kendini okuyan sahibine; başını kaldır! Doğayı izle, onu sükunetle dinle, anlattıklarını içine al ve seni dönüştürmesine izin ver.

  *Yaratıcı* hepimizin içine yaratıcılığın özünden yerleştirdi. İçimizde olmayan hiçbir şey dışarı çıkmaz. Onu ortaya çıkaracak kaynaklara ulaşmalıyız.

  Yazabilirsiniz, ezgiler yaratabilirsiniz, şarkı söyleyebilirsiniz, dans edebilirsiniz, topluluklara ilham verebilirsiniz, fotoğraf çekebilirsiniz… Büyülü, zengin bir yaratıcılık kaynağı içinizde kendisini fark etmenizi bekliyor.

  *Yaratıcı yaşam, içimizde saklı yetenekleri ortaya çıkarma mücadelesidir. Büyülü bir varoluşu, sıradan bir var oluştan ayıran şey, bu arayışa çıkabilme mücadelesidir.*

  -E. Gilbert

Doğadan Yaratıcılığa Büyülü Gerçeklik Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.