sadsad x
asdasd
58,00 TL
40,60 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
17,40 TL
Dipa Ma Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 180
ISBN: 9786055740450
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Amy Schmidt
Amy Schmidt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Dipa Ma Kısa Özet

  Çağdaş Doğu ruhsal öğretilerinde çok önemli bir kişilik olan Dipa Ma Barua`nın hem hayat hikayesini hem de öğretilerini anlatmaktadır. Nadir kadın Budist ustalardan biri olan Dipa Ma, ev, iş ve aileyi, bir tapınakta veya manastırda inzivaya kapanmaya yeğlemiş ve Kalküta`nın kalbindeki sade dairesinde, günlük koşturmanın ortasında meditasyon ve farkındalık öğretmiştir. 
  *
  Dipa Ma, kendi jenerasyonunda, meditasyonda derinleşmeye kendini tamamen adayan çok az kadından biridir ve şaşırtıcı ölçüde kısa sayılabilecek bir sürede derin içgörü seviyelerine ulaşmıştır. Sharon Salzberg, Joseph Goldstein, Jack Kornfield ve diğerlerinin öğretmeni olarak, Batı`daki meditasyon ve farkındalıkla yaşama pratiklerini önemli ölçüde etkilemiştir.
   *
  Dipa Ma`nın derin bilgeliği ve şefkati, her tür inançtan, sayıları gün geçtikçe artan manevi arayış içindeki insana ilham vermeye ve rehberlik etmeye devam ediyor. Dipa Ma`nın güçlü sözlerini ve tekniklerini, aile üyelerinin, Hindistan ve Batı`daki öğrencilerinin ve Amerika`da hem meditasyon hem Budizm alanında önemli öğretmenlerin paylaştığı anılar ve biyografik hikayelerle harmanlayan bu kitap, aynı zamanda Dipa Ma`nın sıradışı yaşamına ve mirasına dair bütün detayları içeren tek kitaptır.

 • 2. Hamur

Dipa Ma Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.