sadsad x
asdasd
12,04 TL
8,07 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
3,97 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Delik Jeton Hakkında Bilgiler
Türü: İşletme Muhasebe ve Maliye Kitapları
Sayfa Sayısı: 165
ISBN: 9789756093894
Kapak: Ciltsiz
Banu Akın
Banu Akın
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Delik Jeton Kısa Özet

  Banu Akın, günümüzde pazarlamanın olmazsa olmazı hâline gelen yaratıcılık kavramının önemini, bu topraklara özgü icatlardan biri olan delik jetondan yola çıkarak, ilham verici örnekler eşliğinde anlatan eğlenceli bir kitap ile karşımızda. Akın, pazarlamanın püf noktalarını anılar ve keyifli örneklerle bir eğitim verircesine canlı, renkli ve vurucu bir şekilde aktarırken, pazarlamanın değişimini de gözler önüne seriyor. Kilit kelimeler toplanıyor, yapboz tamamlanıyor.

  "Aslında satışın âlâsını biliriz biz, genlerimizde, tarihimizde var. Düşünürsek eğer, dünyadaki ve tarihteki ilk AVM'yi biz kurmuşuz. Sene 1455. İstanbul'daki Kapalı Çarşı, Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmış. Tarihteki ilk örnektir. 30.000 metrekarelik bir alana yayılmıştır üstelik. Sırf İstanbul'da değil, pek çok ilimizde vardır "Kapalı Çarşı"lar.

  İpek Yolu bizim topraklardan geçer ve yol üzerinde belirli noktalarda alışveriş ve ticaret merkezleri oluşturulmuştur. Birlikler, loncalar gene bizim memlekette görülür. Üstelik en önemlisi, ilk para da gene Anadolu topraklarında ortaya çıkmış. Dünyada ilk "sikke"yi Lidyalılar kullanmışlar.

  Konu ticaret ve satmak olunca bizim topraklar çok tecrübelidir ancak tarihin bir yerinde "salmışız aklımızın iplerini."

Delik Jeton Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.