299,00 TL
164,45 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
134,55 TL
Daha İyi Bir Beyin Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 368
ISBN: 9786052996720
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2019
David Perlmutter
David Perlmutter
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Daha İyi Bir Beyin Kısa Özet

  Hafızayı İyileştirmek Ve Beynin Yaşlanmasını Önlemek İçin En İyi Yöntemler
   
  Bu Kitapta Keşfedecekleriniz:
  • Ecza Dolabınızdaki, Evinizde Kullandığınız Ürünlerdeki Ve Yiyeceklerinizdeki Gizli Nörotoksinler
  • Zihninize Zindeliği Ve Berraklığı Geri Getirmenin Yolları
  • Felç, Alzheimer Ve Parkinson Hastalıkları İle Diğer Nörolojik Sorunları Önleme Ve Tedavi Etme Konusunda Doktorların Size Söylemedikleri
   
   Hafıza Kaybı, Yaşlanma Sürecinin
  Doğal Bir Parçası Değildir!
   
  Ünlü Nörolog David Perlmutter, Daha İyi Bir Beyin Kitabında Hemen Her Gün Deneyimlenen (Anahtarlarını Kaybetme, Birinin Adını Unutma, Toplantılarda Konuşulanları Aklında Tutamama Gibi) Hafıza Kaybı Vakalarının Aslında Stresli Bir Beyni İşaret Eden Uyarı Sinyalleri Olduğunu Söylüyor. Takdire Şayan Eserinde Bu Tür Sorunlarınızı Giderecek Ve Zihinsel Berraklığı Yeniden Kazanıp Korumanıza Yardımcı Olacak Basit Bir Program Sunuyor. Kendisinde Unutkanlık Başlayan, Dikkatini Toplamakta Gitgide Daha Çok Zorlanan Ya Da Ciddi Bir Dejeneratif Beyin Hastalığından Muzdarip Bir Tanıdığına Yardımcı Olmaya Çalışan Herkese Şu Üç Hedefi Başarmak İçin İhtiyaç Duydukları Yöntemleri Sağlıyor:
   
  •  Doğru Beslenme, Yaşam Tarzı Değişiklikleri Ve Beyin Egzersizleri Sayesinde Daha İyi Bir Beyne Kavuşmak
   • Felç, Vasküler Demans, Alzheimer, Parkinson, Multipl Skleroz Ve Als Gibi Spesifik Beyin Rahatsızlıklarıyla Baş Etmek
   • Hem Beslenme Ve Gıda Takviyesi Programını Kendinize Göre Nasıl Uyarlayacağınızı Öğrenmek Hem De Risk Faktörlerinizi Anlamak
   
  Özel Bir Yaşam Tarzı Değerlendirmesi, Kısa Testler, Beyni Güçlendiren Egzersizler İle Üç Seviyeden Oluşan Eşsiz Bir Beslenme Ve Gıda Takviyesi Programıyla Daha İyi Bir Beyin Kitabı, Yaşadığınız Sorunlardan Kurtulmanıza Ve Hafızanızı Gençliğinizdeki Gibi Keskin Kılmanıza Yardım Edecek.
   
  “Dr. Perlmutter’in Beyinle İlgili Yeni Kitabı, Araştırmasının Ne Kadar İlerlediğini Ve Metotlarının Ne Kadar İşe Yaradığını Bir Kez Daha Kanıtlıyor.”
  Dr. Neal D. Barnard
   
   “Genel Kanının Aksine Hafıza Kaybı Ve Beyindeki Diğer Fonksiyon Bozuklukları, Yaşlanma Sürecinin Kaçınılmaz Ögeleri Değil. Dr. Perlmutter Stresin Ve Beynin ‘Yaşlanmasının’ Negatif Etkilerini Tam Olarak Nasıl Önleyeceğinizi, Hatta Mevcut Durumu Nasıl Tersine Çevireceğinizi Anlatıyor.” 
  Dr. Chrıstıane Northrup
   
  “Ailemin Ve Hastalarımın Sağlığını Dr. Perlmutter’e Emanet Etmeyi Seçiyorum. Bir Hekim Olarak Onun Açık Görüşlülüğüne Ve Uzmanlığına Saygı Duyuyorum. Çünkü Dr. Perlmutter İyi Eğitimli, Geleneksel Bir Tıp Doktorunun Becerilerini, Günümüzdeki Dar Görüşlü Hekimliğin Ve Tıp Eğitiminin Sınırlarının Çok Ötesine Geçen İlgili Bir Doktorun Bilgeliğiyle Birleştiriyor.”
  Dr. Bernıe Sıegel
   
  “Dr. Perlmutter’in Bu Eserinde Yer Alan Devrim Niteliğindeki Bilgiler Sayesinde Okurlar, Sağlık Açısından En Az On Yıllık Bir Avantaj Elde Edecekler.”
  Dr. Jeffrey Bland
   
  “Dr. Perlmutter Bilimi Ve Klinik Deneyimi Bir Araya Getirerek Doktorlar İle Hastalar İçin Pratik Bir Kaynak Yaratmış. Sağlık Açısından Çığır Açan Bir Gelişme!”
  Dr. Leo Galland
   
  “Beyin Sağlığını İyi Ya Da Kötü Etkileyen Faktörleri Ele Alan Ve Bunlarla İlgili Ne Yapacağınız Konusunda Size Detaylı Önerilerde Bulunan En İyi Kitap.” 
  Dr. Andrew Weıl
   
  “Dr. Perlmutter’in Tavsiyelerinden Bütün Hastalar Yararlanabilir Ve Hastaları İçin En İyisini Yapmak İsteyen Bütün Doktorlar Bu Eserdeki Tedavileri Öğrenmelidir.”
  Dr. Mıchael Janson 
   
  “Hafızayı İyileştirmek Ve Zihinsel Fonksiyonları Ömür Boyu Zinde Tutmak İçin Harika Öneriler İçeriyor. Şiddetle Tavsiye Ederim.” 
  Dr. Julıan Whıtaker

 • 2. Hamur

Daha İyi Bir Beyin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.