sadsad x
asdasd

Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları

Akıl Çelen Kitaplar

Tom Hopkins

19,00 TL
14,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
4,75 TL
Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9786055381813
Kapak: Ciltsiz
Tom Hopkins
Tom Hopkins
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları Kısa Özet

  Gelişiminize sizden başka kimse engel olamaz. Daha fazla kazanmak istiyorsanız, daha çok öğrenmek zorundasınız.

  Eğer işiniz insanları sattığınız ürünü ya da sunduğunuz hizmeti satın almaya veya aklınızdaki fikre yatırım yapmaya ikna etmekle ilgiliyse bu kitap tam size göre. Satış Sanatında Ustalık Sırları, insanların size *evet* demesi için gerekli stratejileri anlatıyor. Her ne kadar *ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir* sözünde gerçeklik payı olsa da, bu kitabı okuduktan sonra başarılı bir satışçı olmak için neyi, ne zaman ve nasıl söylemeniz gerektiğini tam anlamıyla öğreneceksiniz.

  Başarmak için izlemeniz gereken yol başkaları tarafından denenmiş ve sizin kullanımınıza sunulmuşsa, başarısızlık bir seçenek olmaktan çıkmış demektir. Satışla uğraşıyor olalım ya da olmayalım, zaman zaman birilerini bir şeylere ikna etmemiz gerekiyor. Sahada denenmiş ve başarısı kanıtlanmış satış teknikleri sunan bu kitap, hem iş yaşantınızı hem de yakınlarınızla ilişkilerinizi şekillendirecek ve ikna başarınızı kayda değer oranda geliştirip hayatınıza yeni bir heyecan katacak.

  Kendini iyi pazarlayabilen insanlar başarının kapılarını kolayca aralarlar ve Satış Sanatında Ustalık Sırları da bunu nasıl yapabileceğinizi size gösterecek ve bu kitabı elinizin altından asla ayırmayacaksınız.

Çizgilerle Satış Sanatında Ustalık Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.