sadsad x
asdasd

CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları

Pegasus Yayınları

Ömer Özkaya

49,98 TL
27,49 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
22,49 TL
CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 488
ISBN: 9789944326001
Kapak: Ciltsiz
Ömer Özkaya
Ömer Özkaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları Kısa Özet

  Hayatlarımıza yön veren olayların önceden kurgulanmış bir ‘Üst Tasarıma’ göre yönlendirilmiş olup olmadığını anlayabilmek elimizdedir. İşte elinizde tuttuğunuz bu kitap, arayışlarınızda yardımcı olabilecek bir kaynaktır.

  Aytunç Altındal, Araştırmacı-Yazar

  Frekansla herhangi bir kimsenin beynine bir duyum (mesaj) gönderme teknolojik olarak mümkündür. Bu konu üzerinde gerek CIA gerekse KGB uzun zamandan beri çalışıyorlar. SSCB’de Komünist Parti’ye muhalif bazı kişiler, KGB’nin dalga harekatı yayınları sonucu ya intihar etmiş ya da delirmişlerdir..

  Onkolog Doktor-Haluk Nurbaki

  CIA tarafından uyuşturucu ilaçlarla yapılan deneyler, ABD hükümetinin uyguladığı çok gizli zihin kontrol projesinin yalnızca bir kısmıdır. Bu deneyler binlerce kişi üzerinde 35 yıl devam etmiştir. Bu araştırmalar narkotik, hipnoz, elektronik olarak beynin uyarılması, alçak ses frekanslarıyla davranışların etkilenmesi ve davranış değişiklikleri terapisidir. Devletler parapsikolojik silahları, vatandaşlarını kendi ideolojik ve politik sistemleri içinde tutmak için veya diğer ülke insanlarının zihinlerini etkileyerek değiştirmek ve kendi gayelerini uygun yönlendirmek için kullanacaklardır..

  Walter Boward, Gazeteci - Yazar

  Radyohipnotik beyinler arası kontrol projesi, elektronik hipnoz yapmayı amaçlamaktır. Bu projede kişiye istemediği şeyleri yaptırmak mümkün hale gelecektir. Tuşlarla kontrol edilen insana neler yaptırılmaz ki!

  E. Kurmay Albay Nevzat Tahran

  CIA’da senelerdir, ‘Uyuyan Güzel’ kod adlı bir araştırma operasyonu yürütülüyor. Amaç, insan beyninin uzaktan kumandası, yönetilmesi ve yönlendirilmesi.. Pentagon, bu operasyon hakkında hiç ama hiçbir teknik bilgi vermiyor. Açıklama şu: ‘Bugün eski bir CIA patronu olan Başkan Bush bile bu araştırmalarla ilgili bilgi alamaz.’

  Sıtkı Uluç, AA Brüksel Temsilcisi

  ‘EMF sinyalleri ile insanlar uzaktan tespit edildiği gibi öldürülebiliyor. Psikotronik silah 320 kilometre mesafeden insan üzerinde etki yapabiliyor, metabolizmayı etkileyerek ölüme yol açıyor.’

  Erol Erkmen, TUVPO Başkanı

CIA Belgeleriyle Zihin Kontrol Operasyonları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.