sadsad x
asdasd

CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza

Derleniş Yayınları

Nurullah Ankut

12,00 TL
9,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
2,40 TL
CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza Hakkında Bilgiler
Türü: Kurum ve Örgüt Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9789757346654
Kapak: Ciltsiz
Nurullah Ankut
Nurullah Ankut
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza Kısa Özet

  CHP`nin şu haliyle Cumhuriyetçiliği de, Mustafa Kemalciliği de, Halkçılığı da sahtedir. Hiçbir gerçekliği ve inandırıcılığı yoktur.

  CHP yöneticileri iktidarı, muhalefetiyle o denli ilgisiz, sığ, bilinçsiz ve zavallıdırlar ki, Türkiye`nin hiçbir temel sorununu doğru görüp, doğru çözümleyememektedirler. Boş laflarla bir şey söylediklerini ya da muhalefet yaptıklarını sanmaktadırlar. Bir tek doğru teşhisleri var mı meselelerimiz hakkında? Bir tek olumlu yol göstericilikleri olmuş mu?

  Bir kısmı türban, çarşaf savunuculuğu yaparak iblislerin Allah?la aldattıkları bilinçsiz, cahil kara halk yığınlarından oy alabileceklerini sanmaktadırlar. Oysa bilmemektedirler ki, bunlar kara çarşafı, sarığı, cüppeyi, Meclis ve mahkemeler dahil, Türkiye`nin bütün kurumlarında serbest bırakalım, bütün okullarımız imam hatip olsun deseler bile o kitlelerden bir tek oy alamazlar.

  Zaten Tayyipgiller`le din alıp satmada yarışabilmeleri asla mümkün değildir. Adamlar her cümlelerinde, her adım atışlarında din sömürüsü yapmaktadırlar.

   

CHP'ye Umut Bağlamış İçtenlikli İnsanlarımıza Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.