sadsad x
asdasd
45,00 TL
24,75 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
20,25 TL
Ceo Koçunun Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9789944326780
Kapak: Ciltsiz
D.A. Benton
D.A. Benton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ceo Koçunun Sırları Kısa Özet

  Bu, Debra Benton’ın şimdiye kadar çıkmış olan en iyi kitabı. O, kişisel koçluk deneyimlerinin ışığında okuyucuya gerçek dünya içindeki gündelik liderlik mücadeleleri için kolay anlaşılır ve pratik çözümler sunmaktadır.

  Douglas R. ConantBaşkan, Nabisco, US. Food Group

  CEO Koçunun Sırları kitabı liderlik için bir uygulama kitabıdır. Kariyer yarışında geri kalmamak için pratik bir rehber olma özelliği taşımaktadır. Bilgi çağında yönetme isteği olan kişiler için mutlaka okunması gerekli bir kitap.

  Sol TrujilloBaşkan ve CEO, US West

  Benton’ın koçluk önerileri sizin en iyi kişisel niteliklerinizin ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Onun kitabı daha iyi bir lider olabilmeniz için gerekli olan çok sayıda yaşamsal yeteneği ortaya çıkarmanızı sağlayacaktır. Nasıl daha güçlü olacağınız, nasıl daha ikna edici olacağınız, nasıl daha yönlendirici olacağınız ve sonuç olarak nasıl daha etkin bir CEO olabileceğiniz kitabı okumanıza ve değerlendirmenize bağlıdır.

  Peter A. GeorgescuBaşkan ve CEO, Young & Rubicam, Inc.

  Benton en iyilerden bir tanesidir! O yalnızca nasıl yapıldığını göstermekle kalmamaktadır; aynı zamanda bunu kendi başınıza yapabilmeniz için donanım sağlamaktadır. Bu tür ‘sırlar’ yalnızca CEO’lar için değil, aynı zamanda kendi potansiyelini en üst seviyeye çıkarmak isteyen ve kurumunda yükselmek isteyen herkes için yardımcı kitap konumundadır.

  Dr. James A. Forbes

Ceo Koçunun Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.