sadsad x
asdasd
14,58 TL
7,29 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
7,29 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Cam Tavan Üstünde Dans Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kit
Sayfa Sayısı: 316
ISBN: 9789756225462
Kapak: Ciltsiz
Nancy Fredericks
Nancy Fredericks
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Cam Tavan Üstünde Dans Kısa Özet

  Başarılı işadamlarına öykünerek bir noktaya kadar yükselebilirsiniz ama üst yönetime doğru kanatlanmak istiyorsanız, bir kadın gibi davranmak zorundasınız.

  Geniş kapsamlı bu çalışma size başarılı kadınların yaşamda belirledikleri hedeflere, içlerinde var olan kadınca güçlerinden yararlanarak nasıl ulaştıklarını ve liderliklerini nasıl kabul ettirdiklerini gösteriyor. Bu kitapta; iletişim, ekip ve ilişki oluşturma, önsezi ve kararlılık alanlarında kadınsı yeteneklerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak teknikleri bulacaksınız.

  Şirket danışmanları olan yazarlar Candy Deemer ve Nancy Fredericks gerçek yaşam öykülerinden, olağanüstü başarılı iş kadınlarından ve geniş çaplı araştırmalardan yararlanarak başarıya ulaşma yolunda kadınların doğal yeteneklerinin etkisini sergiliyorlar.

  Bir kadın gibi davranarak olağanüstü bir başarıya ulaşmak varken ne diye erkeklerce belirlenmiş kurallar içinde oynamak zorunda olasınız? Cam Tavan Üstünde Dans’ı okuyun ve uygulayın; içinizde varolan gücün değerini bilin ve düşlerinizi gerçekleştirmek için bundan yararlanın.

   

Cam Tavan Üstünde Dans Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.