sadsad x
asdasd

Birleşik İnsanlık Realitesi

Etki Yayınları
20,00 TL
13,00 TL
%35 indirim
Birleşik İnsanlık Realitesi Hakkında Bilgiler
Türü: Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786052219430
Kapak: Ciltsiz
Niyazi Yılmaz
Niyazi Yılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Birleşik İnsanlık Realitesi Kısa Özet

  Bu kitapla, yaratılışınızın manasını ve matematiği severek kullanıp neticeyi göreceksiniz. Mutlak hürriyet ve hür irade ile yaşayıp durduğumuz yaşamımızın, spirütüel irade ile ne kadar renkli, pozitif, barışçıl ve huzurlu hale dönüşebileceğini öğreneceksiniz.

  Var olup da saklı durumda bulunan, kullanamadığınız muazzam güçlerinizi (parapsikolojik güçler telepati. Teleportasyon. Şifacılık v.s gibi) size hatırlatılacaktır. Sizin bu güçlerle farkındalığınız istenecektir. Dünyamız 2000 yıl sürecek olan uzaydaki ışıksal foton kuşağına girmiştir. Pozitif iyi uzaylı dostlar ile dünyamızı defalarca istila eden negatif istilacı uzaylıları, onların bu günlerde yaptığı istila planları ile dünyadaki işbirlikçilerini bu kitap deşifre edecektir.

  Onlarla dünyanın en güçlü silahları ile mücadele edilse bile başa çıkamazsınız. Bizden daha güçlü silahları olan gezegenleri bile istila ettiler. Onları yenebilecek tek silah veya unsur evrensel sevgi kanunlarıdır.

  Bu kitap, bilimsel içerikli bir öğreti kitabıdır. İnsan yaratılışının kendi özü olan sevginin, farkına varılması ile her şey çözüme uğrar. Bunun farkına varılması ile dünyanız değişecek ve dünya değişecek. Şimdiler de para kanser’e yakalandı, insanlar bunun mutsuzluğunu yaşamakta. Paranın ve hudutların gereksiz olduğunu anlayacaklardır.

  Her Şey Çok Güzel Olacak!

Birleşik İnsanlık Realitesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.