134,00 TL
96,48 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
37,52 TL
Bir Şeyi Farklı Yap Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9789752754843
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
satis-icon
Satış Rakamları 10 adet satılmıştır.
Bill O Hanlon
Bill O Hanlon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Bir Şeyi Farklı Yap Kısa Özet

  Bir sorunu çözmeye çalışırken ya da anlaşmazlık veya çatışma içine sürüklendiğinizde kendinizi köşeye sıkışmış, çaresiz mi hissediyorsunuz? Herhangi bir ilişkide bir sorun, çatışma çıktığında kolayca kızar, öfkelenir misiniz? Eşiniz, çocuklarınız, meslektaşlarınız ya da fikir ayrılığınız olan biriyle bütün çabalarınıza rağmen iletişim kurmayı başaramadınız mı?

  Bu ve benzeri sorunlara son derece etkili, hızla iyileştirici yaklaşımlar, kolay kullanılabilen çözüm anahtarları sunan Bill O`Hanlon Çözüm Odaklı Terapi’nin yaratıcılarındandır. Kendi kendinize uygulayabileceğiniz pratik, yaratıcı, etkili yöntemler, alıştırmalar irili ufaklı birçok sorundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

  Mizahi bir dille, yaşanmış örneklerle zenginleşen bir anlatımla sunulan 10 Çözüm Anahtarı sorunlarla kapalı kapıların açılmasını sağlıyor. En kolay yapabileceğiniz en basit şeyden başlayarak ve bir şeyi farklı yaparak bu anahtarları kullanmaya başladığınızda şaşırtıcı sonuçlar alacak ve problemlerinizi aştığınızı göreceksiniz.

  Ne kadar küçük, ne kadar önemsiz, ne kadar basit olursa olsun bir şeyi farklı yapmaya başlayarak ilk adım atıldığında dünyanın nasıl değişebileceğini kanıtlayan bu kitap yaşamınızı istediğiniz yöne sevk etmek için hep elinizin altında olmalıdır.

 • 2. Hamur

Bir Şeyi Farklı Yap Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.