sadsad x
asdasd
39,98 TL
24,79 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
15,19 TL
BEYNİNİZİ CANLI TUTUN Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 168
ISBN: 9786053435587
Kapak: Ciltsiz
Lawrence C. Katz
Lawrence C. Katz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • BEYNİNİZİ CANLI TUTUN Kısa Özet

    Unutkanlık yaşıyor musunuz? Yeni şeyler öğrenmekte zorlanıyor musunuz? Zihninizi yeterince verimli kullanamadığınızı mı düşünüyorsunuz?

    Beyninizi Canlı Tutun en güncel nörobilim araştırmalarına dayanan ve özgün bir beyin alıştırma programı olan Nörobik'i okuyucuya tanıtmayı amaçlamaktadır. Basitmiş gibi görünen bu egzersizler beynin daha genç ve daha güçlü kalması için beyin hücrelerini geliştiren yapı maddelerini canlandırmaya yardımcı olur. Örnek verecek olursak, eğer sağ elinizi kullanıyorsanız, yarın kalktığınızda dişlerinizi sol elinizle fırçalayın. Ya da arabaya binmeden önce gözlerinizi kapayın ve arabanın anahtarını kontağa yerleştirin. Beyninizde yeni bir devre açtığınız her defasında, yeni bir zihinsel canlanma oluşacaktır.

    Bu alıştırmalar sıra dışı, eğlenceli, her yerde ve her zaman yapılabilir niteliktedir. Hafızanızı bu alıştırmalarla etkin bir şekilde kullanarak, herhangi bir bilgisayar programında ustalaşma, işinizde yaratıcılığınızı artırarak daha verimli çalışma gibi pek çok zorlu ve önemli gündelik aktiviteyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dahası zihninizin zindeliğini ömür boyu koruyabilirsiniz.

BEYNİNİZİ CANLI TUTUN Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.