sadsad x
asdasd
94,50 TL
66,15 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
28,35 TL
Ben Ok’im Sen Ok’sin Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 323
ISBN: 9786054054749
Kapak: Ciltsiz
Thomas A. Harris
Thomas A. Harris
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ben Ok’im Sen Ok’sin Kısa Özet

  Geçmişi değiştiremeyiz. Ama bugün bizimdir.

  Kim olmak istediğinize karar verin ve olun.

  Patronunuzla konuşurken sesinizin bir çocuk gibi titrediği oluyor mu? Basit bir tartışmanın büyüyüp tamiri zor bir kırgınlığa yol açtığına şahit oldunuz mu? *Neden böyle davranıyorum, bilmiyorum*, *Ben aslında böyle biri değilim*, *Böyle olmasını istememiştim* cümleleri size de tanıdık mı? Mutluluğunuzun önünde duran tek engel geçmişte verdiğiniz basit kararlar olabilir mi: Yeterince iyi değilim! O benden daha iyi!

  Bu kitap sizi yeterince iyi olduğunuza ikna etmeye çalışmayacak. Okuyacak ve kendiniz göreceksiniz. İnsan yaralıdır, hatalıdır, mükemmel değildir. Ve tam da bu haliyle, *iyi*dir, *tam*dır.

  Dr. Thomas Harris, kendisine terapi için başvurmuş insanlara bir dönüşüm anahtarı hediye etti: Transaksiyonel Analiz. Bu ulaşılabilir teknik, insanın kişilik yapısına, bilinçsizce aldığı tutsak edici kararlarına ışık tutarak kendini yönlendirmeyi ve seçme özgürlüğünü keşfetmeyi mümkün kılıyor.

  *Thomas Harris’in, *Transaksiyonel Analiz* i hem çok açık hem de kapsamlı biçimde ortaya koyduğu bu kitap için o ünlü klişeyi bu kez samimiyetle söylemek zorundayım: Bu kitap hayatınızı değiştirebilir. Daha doğru söylemek gerekirse bu kitabın elinize verdiği araçla hayatınızı kendinizin kılabilir ve hayatınızın hikâyesini kendiniz yazabilirsiniz. Ben Ok’İm – Sen Ok’Sin size *kendi* kitabınızı yazdıracak bir kitap.*

  - Dr. Cem Mumcu

Ben Ok’im Sen Ok’sin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.