sadsad x
asdasd
40,00 TL
27,50 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
12,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Az Seçilen Yol Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 328
ISBN: 9789756793961
Kapak: Ciltsiz
Scott Peck
Scott Peck
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Az Seçilen Yol Kısa Özet

  Yıllardır en çok satan kitaplar listesindeki haklı yerini koruyan Az Seçilen Yol, geleneksel psikolojik ve spiritüel içgörüleri eşsiz bir biçimde bütünleştiren, yaşamımızda gerçeği nasıl kucaklayacağımızı, iç barışa ve bütünlüğe nasıl ulaşacağımızı gösteren vazgeçilmez bir kılavuzdur. Ünlü psikiyatr ve düşünür M. Scott Peck’in Batı dünyasının uzun ve çetin aydınlanma yolculuğunun özellikle bu aşamasında büyük önem taşıyan bu eseri kültürümüz içinde tam karşılığını bulmakta, bizi ileriye atılmamız için yüreklendirmekte ve sonunda bizi bütünlüğümüze kavuşturacak yolu işaret etmektedir. Sorunlarla yüzleşmek ve onları çözmek çoğumuzun kaçınmaya çalıştığı ıstırap verici bir süreçtir. Bu kaçınma daha büyük ıstıraba ve hem zihinsel hem de ruhsal olarak gelişememeye yol açar.

  Dr. Peck, büyük ölçüde kendi meslekî deneyimine dayanarak yazdığı bu son derece özgün, cesur ve aydınlatıcı eserinde, sorunlarımızla yüzleşmenin ve onları çözmenin ve değişimin acısını çekmenin- bizi kendini anlama ve aydınlanmanın yüksek düzeylerine nasıl eriştirebildiğini göstermektedir.

  Yine bu kitapta Dr. Peck sevgi ilişkilerinin doğasını tartışıyor: Gerçek birbirine uygunluk nasıl anlaşılır?

  Gerçek sevgiyle bağımlılık birbirinden nasıl ayırt edilir? Nasıl kendi kendimizin efendisi olabiliriz?

  Nasıl daha duyarlı bir ebeveyn olabiliriz?

  Az Seçilen Yol, dengeli ve ruhsal açıdan doyum verici bir yaşam arayan milyonlarca insana yol göstermiş olağanüstü bir eserdir.

Az Seçilen Yol Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.