Ay Yarılması Suresi

Yayın B

Bülent Keçik

10,00 TL
Ay Yarılması Suresi Hakkında Bilgiler
Türü: Müslümanlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 110
ISBN: 3990000057198
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Bülent Keçik
Bülent Keçik
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ay Yarılması Suresi Kısa Özet

  Yazar, 23.01.1962 Malatya doğumludur. İzmir Balçova Ertuğrul Gazi İlkokulu`nda eğitim hayatına başladı. İzmir Atatürk Lisesi`nden 1976 yılında mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi (Adana) 1986 mezunudur. SSK İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde ihtisas Yaptı. Bekardır. 

  Babamın büyük dedesi il müftüsüymüş, bir akrabası ise edebiyat öğretmeni. Ben de gerçekçi bir tıp mensubuyum. Araştırmacı kimliğimin dürtüklemesiyle, bu yazılara başladım. İddia edilen ile, kaynak karşılaştıması yaparak yöntemimi belirledim. İtirazı olanlar başvurularını bana değil asıl kaynağa yapmalıdır. Ben tespit ediciyim, çeşitli kitaplarda unutulmasına gönlüm razı olmadı.

  Kitabımızın konusunu "Ayın -ikiye- Yarılması" (Şakk-ı Kamer) mucizesi oluşturuyor. Söyledikleri gibi bu mucize,

  "Öteden beri süregelen bir sihir" midir? Yazar kitabında, saygın pek çok kaynaktan bilgilerle ve tarafsız bakış açısıyla konuyu irdeliyor. Ancak bu denli mühim bir konuya, Uzaylılann kendi kitabında rastlamıyoruz. Hakikati öğrenmek istiyor ve bu olayı açıklığa kavuşturup kavuşturmayacaklannı merakla bekliyoruz.

  Bazı Dini Kitaplarımızın Gerçekliğine İnanabiliyor Musunuz?

 • 2. Hamur

Ay Yarılması Suresi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.