sadsad x
asdasd
Asla Geç Değildir! Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786056107818
Kapak: Ciltsiz
Hasan Zafer Acar
Hasan Zafer Acar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Asla Geç Değildir! Kısa Özet

  Bu kitapta sağlıklı bir yaşam için, sağlıklı bir çevre için; ‘‘Artık Çok mu Geç’’ sorusunun cevabı verilmiştir.

  Kitap hazırlanırken özellikleağır tıbbi terimlere yer verilmemiş, insanların kolaycaanlayabileceği bir yazı dili kullanılmıştır.

  A Bölümünde; sağlıklı yaşamın sadece bazı gıdaları tüketmek, bazı otları kaynatıp suyunu içmek olmadığı özellikle vutgulanmıştır. Sağlıklı yaşam için günlük hayatta kolayca uygulanabilecek temel ilkeler kısa ve öz olarak anlatılmıştır. Özellikle ülkemizin koşulları göz önüne alınarak sağlıklı bir yaşamın ipuçları verilmiştir. Aktif madde kapsamı belli olmayan, çoğu haksız kâr amaçlı, birçok sahte ürünlerden hiç bahsedilmemiştir. Sadece uluslarası ciddi bilimsel dergilerde yayınlanarak faydaları knıtlanmış, sağlığa yararları konusunda gerçekten tüm bilim insanlarının hemfikir olduğu bazı ürünlerin kullanımı önerilmiştir.

  B Bölümünde; günlük yaşamda sık ortaya çıkan bazı acil durumlardan ve hastalıklardan bahsedilmiştir, Dünyada israf ve hızlı nüfus artışının çevre sağlığına olumsuz etkileri ortaya konulmuştur. Kendi sağlıklı çevremizi nasıl oluşturabileceğimiz konusunda öneriler sunulmuştur.

Asla Geç Değildir! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.