sadsad x
asdasd

Anneannemin Oyun Sandığı

Eğiten Kitap
20,00 TL
14,00 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Anneannemin Oyun Sandığı Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 245
ISBN: 9786057754165
Kapak: Ciltsiz
Aycıl H. Fethan
Aycıl H. Fethan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Anneannemin Oyun Sandığı Kısa Özet

    Çocuklarınızın ilk adımları, sözcükleri, okuma yazma deneyimi, ilk karnesi, sınavları, soru ve sorunları daha dün gibi aklınızdadır. Her şey daha dün gibiyken zaman akar, evlenirler ve yeni bir hayat kurarlar. Büyük bir umutla torununuzu kucağınıza alacağınız günü beklersiniz. Ve *O* gelir.

    Size büyükanne, büyükbaba, kızınıza anne, oğlunuza baba, teyze, dayı ismini verecek olan torununuz. Gelir ve zamandan salıncağında soyağacınızın salıncağını kurar. Torun(lar)a sahip olmak, biz büyük ebeveynler için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bazen bakıcı, bazen yedek ebeveyn, bazen aile bilgeliği repertuarı, bazen danışman, bazen de uzakta başka şehirdeki Büyük anne, Büyük baba.

    Torunları ile sık sık temas halinde olan büyükanne ve büyükbabaların daha yakın ilişkileri olduğu bilinmektedir. Ancak fiziksel mesafe temas için tek engel değildir. İletişim ve bağ mesafe tanımadan sürdürülebilir.Torunlarından sorumlu, onların ilgilerini paylaşan, etkin iletişim kuran, onlarla birlikte oynayan *havalı* bir büyükbaba veya büyükanne olarak onlara yakın olabilirsiniz. Bu kitapta eğlenceli gelişimsel oyunlar yer almaktadır. Torunlarınızla keyifli zamanlarınız çoğalsın dileğimizle…

Anneannemin Oyun Sandığı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.