sadsad x
asdasd

Anne Adayları İçin Bir Fincan Huzur

Arkadaş Yayınları
32,50
23,73
%27 indirim
Anne Adayları İçin Bir Fincan Huzur Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 332
ISBN: 9789755096599
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Colleen Sell
Colleen Sell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Anne Adayları İçin Bir Fincan Huzur Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Anne Adayları İçin Bir Fincan Huzur Kısa Özet

  Anneler ve Anne Adayları Anlatıyor; Anne olmak zordur. Dokuz ay boyunca bir canı kendi bedeninde taşımak, yaşatmak ve büyütmek zordur. Anne olmak zordur: her an bedeninizde taşıdığınız bebeği düşünmek, onun için kaygılanmak zordur. Onun için hasta olmak, uykusuz gecelerin bitmesini beklemek zordur. Bir taraftan kendi bedeninin çok kısa sürede değişmesini gözlemek, giderek alınan kilolar sonucu hareketlerinizde yavaşlamayı hissetmek, diğer taraftan mide bulantısı, baş dönmesi ve her an bir şeylere aşermek zordur. Üstelik bütün bu zorluklar dokuz ay sonra sona ermez. Annelik bir ömür boyu süren bir maceradır. Çocukları kaç yaşında olursa olsun her anne için çocukları her zaman korumak zorunda olduklar bir bebek olarak kalır. Onlar için kaygılanmaları hiçbir zaman bitmez. Anne olmanın güzelliği de bu zorluklar değil midir? Anneler bu nedenle güzel değil midir?

  İster mavi, isterse de pembe tulumun içindeki güzellik ile siz annelerin önünde sayısız güzellikler olacaktır. Değil mi ki, siz anneler mavi/pembe tulumun içindeki güzelliğe sevgiyle bakıyorsunuz; değil mi ki, mavi/pembe tulumun içindeki güzellik size sevgiyle bakıyor...

  Annelik kardeşliğine hoş geldiniz...

  Anne Adayları İçin Bir Fincan Huzur, ancak annelerin yaşayabileceği o benzersiz duyguları anlatıyor. 51 öyküde, 51 annenin annelik deneyimlerini okuyacak, eğer bir anne veya anne adayıysanız kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Eğer annelerin o mavi tulum içerisinde büyüttükleri iseniz, annenizi ve anne adayı eşinizin yaşadıklarını daha iyi anlayacaksınız. Bu sıcak öyküleri okudukça annenizi daha çok seveceksiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.